İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ak Kadınların İlk Ziyareti Nevzat Doğan´a

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve yönetimi, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler. Misafirlerini sıcak ve samimi şekilde  ağırlayan Başkan Doğan’a Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin de eşlik etti.Bir süre önce yapılan kongre sonucunda  Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığına yeniden seçilen Demirtaş, kongre sonrası ilk ziyaretlerini Başkan Doğan’ gerçekleştirdiklerini belirterek “geçtiğimiz dönem başkanımızla çok uyumlu çalışmalar gerçekleştirdik.  Yeni dönemimizde de yine aynı başarılı işlere imza atabilmek adına çok güzel bir ekip kurduk.  Yeni yönetimimizi kendisine tanıtmak ve planlanan yeni projeler için fikir alışverişinde bulunmak istedik. 

 YAPILAN HİZMETLER BİZLERİ GURURLANDIRIYOR

 Belediye Başkanımız, her zaman kadın kollarına değer verdi ve bu değeri de her zaman hissettirmiştir. Yapmış olduğumuz çalışmaları her zaman ön plana çıkardınız.  Biz de sizlerden aldığımız güçlerle başarılı işler yaptık. 7 Hazirandaki seçimlerde de yine İzmit’te farkımızı göstereceğimize inanıyorum. Sizleri seviyoruz, güveniyoruz. Gittiğimiz her yerde yaptığınız proje ve hizmetlerden bahsediliyor. Bu da Ak Kadınlar olarak bizi mutlu ediyor, gururlandırıyor, bizde de çalışma azmi doğuruyor” şeklinde konuştu.

 GÜZEL İŞLER YAPTIK

 Aysel Demirtaş ve ekibini tebrik edip başarı dileğinde bulunan İzmit Belediye Başkanı Doğan “AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı ve ilçe yönetimleri olarak sizler, teşkilatımızın en önemli birimisiniz. Geçen dönem gerçekten güzel çalışmalar yaptık. Neticelerini sahada aldık. Her kesin belediye başkanı olmaya özen gösterdik. Geçen dönemde de bu dönemde de toplumun her kesimini kucakladık.

 GÜVEN DUYUYORUM

 Herkesin Hak, adalet ve hukuk çerçevesinde belediyemizin imkânlarından faydalanması için ayrı bir çaba harcıyorum. Ama tabi ki bizim gönlümüzde Ak Parti kadın kollarının ayrı bir yeri var. Siyasi bir kimlikle geldiğimiz için kendi arkadaşlarımızı unutmuyoruz, onlardan kopmuyoruz, onların bir parçasıyız.  Aldığımız bu başarılarda sizlerin çok büyü rolü var. Ben, sizleri arkamızda gördüğüm zaman ayrı bir mutluluk,  ayrı bir güven duyuyorum. Bu dönem birlikte daha güzel işler yapacağız” dedi.

 ÖNCELİĞİMİZ HAK HUKUK

 Ak Parti’nin milletin umudu bir parti olduğunu da belirten Doğan “Hak’kı hukuku adaleti koruyoruz, herkesin belediyesiyiz, belediye başkanıyız. İzmit Belediyesi olarak biz,  milletin parasını kullanırken, milletin imkânlarını kullanırken, hem de şehre hizmet ederken çok dikkat ediyoruz. Vatandaşın kuruşunu ziyan etmeden,  vatandaşımızla karşılaştığımızda başımızı önümüze eğdirmeyen, arkasında duracağımız bir belediyecilik hizmeti sunuyoruz.” şeklinde konuştu.