İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Akyazı Yeni Bir Yüz Kazanacak’

Akyazı’da devam eden ve tamamlanan yatırımları inceleyen AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Akyazı ilçemizdeki hayata geçirilen yatırımları yerinde inceledik. Hamdolsun Büyükşehir Belediyesi, hükümet ve ilçe belediyemiz koordineli bir şekilde çalışarak çok önemli yatırımları hayata geçiyor. İnşa edilen yatırımlarla Akyazı yeni bir yüz kazanacak” dedi.

SAKARYA – Akyazı
AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Akyazı’da devam eden ve tamamlanan yatırımları inceledi. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve İlçe Teşkilat Başkanı Feyzi Bora hazır bulundu. Akyazı’da devam eden yatırımlar ile ilgili Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’dan bilgi alan Ayhan Sefer Üstün, hayata geçirilen yatırımların tamamlanmasıyla Akyazı ilçesi yeni bir yüz kazanacağını belirtti. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ise, Büyükşehir Belediyesi ve hükümetimizle birlik ve beraberlik içerisinde Akyazı’nın geleceğine dönük yatırımları hayata geçirmeye devam edeceklerini ifade etti.

20 Milyonluk Yatırım
Ayhan Sefer Üstün, “Belediye başkanımız ve teşkilat üyelerimizle birlikte Akyazı Spor Tesisleri, Karacasu Park, 32 Derslik İmam Hatip Ortaokulu, 400 Yataklı KYK Yurdu, Kuzuluk Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunduk. Hamdolsun hükümetimiz, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesi koordineli bir şekilde Akyazı’nın çehresini değiştirecek yatırımlar yapıyor. Büyükşehir Belediyemiz üst yapı yatırımlarının yanı sıra bölgenin altyapısına 20 milyonluk yatırım yapıyor. İnşallah çalışmaları devam eden altyapı ve üst yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla Akyazı ilçemiz yeni bir yüz kazanmış olacak” diye konuştu.

Gelişmeye Devam Edecek
Ayhan Sefer Üstün, “Büyükşehir Belediyemiz Akyazı’da önemli yatırımları hayata geçiriyor. Çalışmaları kapsamında ilçeye modern bir spor tesisi kazandırıyor. İnşa edilen spor tesisi gençlerimizin buluşma noktası olacak. Spor tesisi yanı sıra Karacasu Park projesinde de çalışmalar tamamlanmak üzere. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanacak Karacasu Park ise Akyazılı vatandaşlarımızın yeni buluşma adresi olacak. İnşallah Akyazı, spor tesisi, sosyal alanları ve modern altyapı sistemi ile gelişmeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

Akyazı Her Zaman Bizim Yanımızda Oldu
Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Akyazılı hemşehrilerimiz her dönem AK Parti’yi karşılıksız desteklemiştir. Hemşehrilerimizin oylarını helal ettirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Vatandaşlarımızın daimi güvenlerini karşılıksız bırakmıyoruz. Akyazı’ya daha fazla yatırım için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyarette gördük ki adeta Akyazı’ya yatırım yağan bir ilçemiz olmuş. İnşallah yatırımlar artarak devam edecek” diye konuştu. Ayhan Sefer Üstün, programın devamında ‘Mahallemde İftar Var’ programının son buluşması olan Akyazı iftarına katıldı.