İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ali İnci “Sessiz çoğunluğun partisiyiz”

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci Sapanca’yı ziyaret ederek hem sıkıntıları dinledi hem de vatandaşlardan destek istedi.

Sakarya’nın tüm ilçelerini birlikte gezen AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları tek tek ilçelere dağıldılar. Sapanca’ya giden Ali İnci, esnafları gezerek sorunları dinledi, talepleri aldı. Sapanca’yı ziyaretine Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erol, ilçe kadın kolları ve gençlik kolları katıldı.

Davamız hizmet davası

13 yıldır AK Parti çatısı altında siyaset yaptığını hatırlatan İnci “Bizim davamız milletimize hizmet davasıdır. Her seçimde de milletimiz bize teveccüh etti. Sizlerin de desteği ile Sakarya’da 7-0 yapacağız. Allah yolumuzu açık etsin. Güçlü, özgür, demokrat bir Türkiye olarak dünyanın her yerinde var olmak için mücadelemize devam ediyoruz. AK Parti sadece bir siyasi parti değildir, sessiz çoğunluğun adı AK Parti’yi oluşturmaktadır. ” sözlerine yer verdi.

Sakarya 1. olsun
AK Parti’nin milletin bağrından çıkmış bir parti olduğuna dikkat çeken AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, “ Bu seçimde de bize güvenmenizi ve yine partimizi en üst sıraya koymanızı istiyoruz. 81 il içinde Sakarya’yı en fazla oy alan il olarak görmek bizi çok daha güçlü kılacaktır. Ankara’da elimiz güçlenecek ve hizmet noktasında en fazla oy alan ilin milletvekilleri olduğumuzu gururla ifade edeceğiz” dedi.

Bizi biz yapan sizlersiniz
Sakarya’nın en iyiyi alması için çalışacaklarını ifade eden Ali İnci, “Biz her bölgenin, her ilçenin, her mahallenin, herkesin milletvekili olarak görevimizi sürdüreceğiz. Yeni Türkiye’nin inşasında hep birlikte bize düşen sorumluluğu kaldıracağız ve Sakarya’nın en iyisini alması için çalışacağız. Derdinizle dertlenip, sorunlarınızı birlikte çözeceğiz. Bizi biz yapan sizlersiniz ve sizlerin vermiş olduğu destektir” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.