Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7407
  % 0,95
 • EURO
  6,3598
  % 1,04
 • ALTIN
  277,9037
  % 2,12
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Arzu Aydın ‘İstanbul aziz bir şehir’

Arzu Aydın ‘İstanbul aziz bir şehir’

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu AYDIN, hafta içi TBMM Genel Kurulu ve Bakanlıklarda gerçekleştirdiği yoğun mesaisinin ardından geçtiğimiz Cuma akşamı da Bolulular tarafından İstanbul’da düzenlenen iftara katıldı. 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra hızlı bir şekilde devam eden TBMM Genel Kurul çalışmalarıyla beraber, bu hafta içi; Kültür ve Turizm Bakanı, Adalet Bakanı ve Milli Eğitim Bakan […]

Booking.com

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu AYDIN, hafta içi TBMM Genel Kurulu ve Bakanlıklarda gerçekleştirdiği yoğun mesaisinin ardından geçtiğimiz Cuma akşamı da Bolulular tarafından İstanbul’da düzenlenen iftara katıldı.

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra hızlı bir şekilde devam eden TBMM Genel Kurul çalışmalarıyla beraber, bu hafta içi; Kültür ve Turizm Bakanı, Adalet Bakanı ve Milli Eğitim Bakan Yardımcısı ile yaptığı görüşmelerle Ankara’da Bolu’yu temsil eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu AYDIN, aynı zamanda her gün Bolu’ya gelerek, Bolu’da da partisini temsil etmeye devam ediyor.

Kültür ve Turizm Bakanı ile yaptığı görüşme hakkında bilgi veren AYDIN, özellikle Bolu esnafından gelen proje ve taleplerin, turizm şehri olma yolunda ilerleyen Bolu için önemli olduğunu ifade ederek; “Bolu’muzun turizm, spor ve üniversite şehri olması için koyduğumuz hedefe adım adım ulaşmaya, bu yolda hükümetimizle birlikte gayret etmeye devam ediyoruz. Özellikle yatırım planları ve teşvik kapsamları ile ilgili Bolu’muzda bulunan yatırımcılarımızdan da aldığımız tavsiye ve talepleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı’mıza götürerek kapsamlı bir çalışma yapmaya başladık.” dedi.

Diğer yandan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği talimatla İstanbul’un daha güzel olması için orada da çalışma yapacaklarını ifade eden AK Parti Bolu Milletvekili Arzu AYDIN, “İstanbul’un 94 yılında alındığında ne durumda olduğunu orada yaşayanlar çok iyi biliyor. Ben de İstanbul’da öğrenim görürken özellikle su sıkıntısını bizzat çekmiş biriyim. İstanbul aziz bir şehir ve orada yapılan HDP ile ittifakın arka planda çok ciddi sonuçlar doğurabileceğini müşahede ediyoruz. Bolulu hemşerilerimizle de iftar vesilesiyle bunları paylaşma imkanı bulduk.” dedi.

Milletvekili seçilmeden önce de İstanbul’daki hemşeri iftarlarına gitmeye gayret gösterdiğini ifade eden AYDIN, “İstanbul Bolulular Derneği’ne; başta dernek başkanı Mustafa Aydemir Bey olmak üzere, tüm dernek yöneticilerine,  iftara katılan tüm Bolulu hemşerilerimize ve Üsküdar Belediye’mize şükranlarımı sunuyorum. İnşallah, önümüzdeki süreçte de İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizi sıkça ziyaret etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?