İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Ak “Seçim Sandık’ta kazanılır”

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 2. Sandık eğitim toplantısını Orhangazi Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Eğitim toplantısına Sandıklarda görev alacak Asil, yedek ve müşahitler katıldı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 2. Sandık Toplantısını Orhangazi Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Toplantıya Milletvekili Adayları Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli katıldı. Sandık eğitim toplantısında konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, sandıklarda görev alan üyelerin önemli bir görev üstlendiğine değinerek şunları söyledi. Başkan Ak “Seçimler sandıkta kazanılır. Bizler bundan önceki seçimlerde olduğu gibi 7 Haziran Seçimlerinde de sandıklarda görevli olan üyelerimizi eğitim toplantılarımızla bilgilendirerek seçim günü ne yapılması gerektiğini, sandığa nasıl sahip çıkacağını gösteriyoruz. AK Partililer olarak her seçimi aynı şekilde önemsiyor, rehavete kapılmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. ” şeklinde konuştu.
İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın konuşmalarının ardından Belediye Meclis Üyesi Yusuf Gökdemir, katılımcılara kısa bir sunum yaparak Genel Merkez tarafından yayınlanan animasyonu izleterek seçim günü neler yapılması gerektiğiyle ilgili olarak toplantıya katılan sandık görevlilerini bilgilendirdi. Sandık toplantısının ardından AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Ana Kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yönetim toplantısını Orhangazi Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.