18.6 C
İstanbul

Başkan Ak’tan 14.Yıl Mesajı

- REKLAM -

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti’nin kuruluşunun 14.Yılını yayımladığı mesajla kutladı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti’nin Kuruluşunun 14.Yılında ilk günkü heyecanla, millete hizmet aşkıyla yoluna devam ettiğini belirttiği mesajında şunları söyledi.

Başkan Ak “14 Ağustos 2001 tarihinde Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlığı’nda kurulmuş. Kuruluşundan kısa bir süre sonra 3 Kasım 2002’de Milletin İradesiyle iktidar olan ve o gün bugündür, ilk günkü heyecanıyla tüm kademeleriyle, partilileriyle ülkemize, milletimize hizmet etmeye devam etmiştir. AK Parti iktidarı boyunca, ülkemizde her alanda yenilikler, reformlar yapan bir parti olmuştur. Partimiz bu çalışmalarının sonucunu Yerel Seçimlerde, Referandumlar ve Genel seçimlerde; milletimizin iradesinin demokrasiye yansıması olan seçimlerde, sandıklarda her zaman kazanmıştır.

AK Parti, toplumun her kesiminin güvenini kazanmış, farklı kültürlerin bir amaç etrafında toplanması sağlamıştır. Bölge partisi değil, Türkiye’nin partisi olmuştur. Ülkemizin ileriye dönük hedeflerinin belirlenmesi noktasında öncü olarak milli projelere ağırlık veren ve 2023 Hedefleri gibi güçlü devletlerin yaptığı gibi kendisine uzun dönemli bir vizyon belirleyerek; hedeflerine milletinden aldığı güçle emin adımlarla ilerlemektedir.

AK Parti kurulduğu günden bugüne tabuları yıkan, reformlar yapan ve ülke menfaatleri dahilinde çözüm odaklı adımlar atan bir parti olmuştur. Bugün ülkemizin geldiği noktada, bölgesinde lider ulusal çıkarları doğrultusunda ülke menfaatleri gözeterek hareket eden bir noktadadır. Türkiye’nin AK Parti vizyonuyla geldiği bu önemli noktayı suiistimal etmek isteyen güç odakları her zaman olmuştur, bundan sonrada olacaktır.

Milletimizin feraseti sayesinde art niyetli olanlar ve ülke menfaatlerine karşı aykırı hareket edenler, yine milletimiz tarafından cezalandırılacaklardır.
Ülkemizin gelişmesinde, büyümesinde büyük pay sahibi olan AK Partimizin kuruluşunun 14.Yılını başta parti kurucularımız olmak üzere, ülke menfaatlerini gözeterek hareket eden partililerimize bize gönül veren değerli milletimize büyük minnet borçluyuz.

Milletin Partisi olan, AK Partimizin kuruluşunun 14.Yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olması temenni ederek kutlar; birlik, beraberlik ve istikrar içinde nice AK Yıllara diyerek saygı ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler