İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Ak’tan anlamlı ziyaret

Son güncelleme tarihi 19 Eylül 2023 10:46

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak İlçe başkan yardımcılarıyla birlikte, Çanakkale Zaferinin 100.Yılı dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve İlçe Kadın Kolları Yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernek Başkanı Bülent Çakır’ı ziyaret etti. 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100.Yılına denk gelen ziyarette dernek Başkanı Bülent Çakır İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve beraberindeki heyete derneğin ilimizdeki faaliyetlerinden istanbul escorts bahsetti.  İlçe Başkanı Mustafa Ak, Gazi ve Şehitlerimize büyük bir minnet borçlu olduğumuzu belirterek “Çanakkale Savaşında, Kurtuluş Savaşında ülkemiz için kendi canlarını ortaya koyan gençlerimize olan minnettarlığımız hiçbir zaman bitmeyecektir. Gazi ve şehitlerimize büyük bir minnet borçluyuz. Onlar bizlere bu vatanı emanet ettiler, bizlerde bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernek Başkanı Bülent Çakır anlamlı ziyaretlerinden dolayı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve beraberindekilere teşekkür etti.