Başkan Varol’dan 14. Yaş Mesajı

Adapazarı Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, AK Parti’nin 14. Kuruluş Yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayımladı. 

Adapazarı Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol mesajında ‘Mensubu olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğum;
14 Ağustos 2001 tarihinde ’Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganıyla kurulan AK Parti tam anlamıyla bir Türkiye partisidir. Milletimiz, ilk defa sözünün arkasında duran, gerçekten bir hizmetkâr gibi milleti için gece gündüz demeden çalışan, ülke içinde ve dışında haklarını ve itibarını kuvvetlendiren, samimi bir lider ve siyasi kadrolarla karşılaşmıştır
Milletimiz de 14 yıldır, girdiğimiz her seçimde, partimizin yanında olmuş ve teveccühünü göstermiştir.
AK Parti’nin, bu gün bir dünya partisi haline gelmesinde, kadınlarımızın da büyük emeği vardır. Partimiz, kadınlara verdiği önemle, kadının konumunu güçlendirmeye yönelik politikalarıyla, kadınlarımızı toplum hayatında daha etkin hale getirmiştir. Bugün partimizin her kademesinde görev alan kadınlarımız, artık siyasetin nesnesi değil, öznesi haline gelmiştir.
Bu vesileyle, güven ve istikrarın sembolü olan, AK Parti’yi kurarak, tarihe düşülen notlarda, bizim de katkımız olmasını sağlayan, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve o dönemdeki yol arkadaşlarına, bügün de partimizi ve devletimizi, aynı çizgide yöneten, Başbakanımız Sayın Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’na ve tüm çalışma arkadaşlarına, şahsım ve milletim adına, minnet ve şükranlarımızı arz ediyorum. Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Partimizin 14. kuruluş yıl dönümünün, teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren aziz milletimize, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına, hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah, birliğimizi ve dirliğimizi daim kılsın.
Hep birlikte nice 14 yıllara dileğiyle’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.