İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Behçet TOP ‘Sakarya Sahipsiz Bırakılmış’

Merkez Parti Sakarya Milletvekili Adayı Behçet TOP Söğütlü,Ferizli ve Kaynarca’da Seçmenlere Merkez Partisini anlattı.

Merkez Parti Sakarya Milletvekili Adayı Behçet TOP “Partimiz sadece iktidarın değil Türkiye’deki siyasetin alternatifidir. Çünkü Türkiye’de siyaset bitti, siyasetin ahlakı bile kalmadı” dedi.
Türkiye’de siyasetin ahlakı kalmadığını iddia eden TOP şöyle devam etti:
“Partimiz, sadece iktidara muhalefet sebebi ile kurulmadı. Partimiz, Türkiye’de siyaseti sil baştan başlatmak için kuruldu. Mevcut siyasete külliyen paydos demezsek Türkiye sıkıntılardan kurtulamaz. Çünkü mevcut siyasette şahsi menfaatler, kin, nifak, hukuksuzluk, yalan, iftira, dedikodu var. Bu siyasetle bir yere gidilmez. Bu siyasetin birleştirici unsurları yok hep ayrıştırıcı unsurları var. Biz, ahlak, hukuk, adalet üzeriden siyaset yapacağız, bölmeyeceğiz. Bizim kimseyle kavgamız yok. Herkesin değerlerine sahip çıkacağız.”
Tarımsal üretimin her geçen gün düştüğünü, devletin çiftçiyi yönlendirmediğini, yardımda bulunmadığını savunan TOP, üretenin ve tüketicinin perişan olduğunu savundu.
Merkez Parti Sakarya Milletvekili Adayı Behçet TOP Söğütlü,Ferizli ve Kaynarca’da vatandaşlarla görüştüğünü vatandaşın mutsuz ve gelecekten endişeli olduğunu gördüğünü açıkladı.
TOP” Vatandaş perişan, tarlası sulanmayan, borcunu ödeyemeyen vatandaşlarımız var. Her gün şunu yaptık bunu yaptık diyorlar. Halkın ayağına gidince görüyorsun.Tablo ortada Bu güne kadar Vatandaşa birşey veremeyenler bundan sonra vereceği birşey yoktur”