İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilgehan Doğru mola vermiyor

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Seçim Çalışmalarını sahalarda milletvekili adaylarıyla devam ediyor. İlçe Teşkilatı Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru ile birlikte Hızırtepe Mahallesini ziyaret etti.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı seçime sayılı günler kala bir günde 3 Milletvekili adayıyla birlikte Merkez’de çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Teşkilatı Milletvekili Adayı Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru ile birlikte Hızırtepe Mahallesini ziyaret etti. Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru’ya İlçe Başkan Yardımcısı Oğuz Tıkız, İlçe Yönetim Kurulu üyesi Birol Kalyoncu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve ilçe kadın kolları yönetimi katıldı.

Esnaf ve evleri ziyaret ediyor
AK Parti Adapazarı İlçe Yönetiminin hazırladığı program kapsamında Hızırtepe Mahallesindeki Pazar yerini gezen Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru’ya vatandaşlar ve esnaf yoğun ilgi gösterdi. Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru Pazar yerindeki esnaf ziyaretlerinde esnafla tek tek ilgilenerek sohbet etti. Pazaryerindeki esnaf ziyaretinden sonra İlçe Kadın Kollarının Hızırtepe’ki ev toplantısına katılan Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru burada parti hizmetlerini ve AK Parti iktidarında yapılan çalışmaları vatandaşlara anlattı.

Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru daha sonra AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın Uzun Çarşı seçim irtibat bürosunda Milletvekili Adayı, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte vatandaşların Miraç Kandilini kutlayarak Kandil Simidi dağıttı.