Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7117
  %0,61
 • EURO
  6,3156
  %0,83
 • ALTIN
  275,30
  %0,94
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Büyükgöz; ‘Gebze’yi ortak akılla yöneteceğiz’

Büyükgöz; ‘Gebze’yi ortak akılla yöneteceğiz’

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Sivil Toplum Kuruluşlarını ağırladı. Büyükgöz, “Gebze’de yaşayan her bir vatandaşımızı dinleyeceğiz. Çıkan her sese kulak vereceğiz” dedi. KOCAELİ – Gebze AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarını, İlçe Başkanı İrfan Ayar ve Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder ile birlikte ilçe […]

Booking.com

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Sivil Toplum Kuruluşlarını ağırladı. Büyükgöz, “Gebze’de yaşayan her bir vatandaşımızı dinleyeceğiz. Çıkan her sese kulak vereceğiz” dedi.

KOCAELİ – Gebze

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarını, İlçe Başkanı İrfan Ayar ve Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder ile birlikte ilçe teşkilatında ağırladı. Ağrılılar Derneği, Mabeyn İlim ve Kültür Derneği, Balkan Türkleri Derneği, Oltu Dernekler Federasyonu yöneticileriyle görüşen Büyükgöz, ziyaretlerinden dolayı STK yöneticilerine teşekkür etti.

“ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ”

Açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gönül belediyeciliği’ hedefinin altını çizen Büyükgöz, “Cumhurbaşkanımızın bize çizdiği hedef noktasında hareket ederek gönülleri kazanacağız. Gebze’de yaşayan her kesimden, her vatandaşımızın sesine kulak vereceğiz. Herkesi dinleyecek ve hemşerilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu hizmeti hayata geçirmek için çalışacağız. Her zaman ifade ettiğimiz gibi AK Parti bir hizmet hareketidir. Bizim anlayışımızda millete hizmetkâr olmak var. Bizlerde Gebze’ye hizmetkâr olacak ve Gebze’mizi ortak akılla yöneceğiz” dedi.

“GEBZE’YE SEVDALIYIZ”

Gebze’ye vefa borcunu ödemek istediğini söyleyen Büyükgöz, “Biz bu şehrin çocuğuyuz. Bu şehre bir vefa borcumuz var. Gebze’ye olan sevdamızla yollara düşerek bu vefa borcunu ödemek, Gebze’nin güzel insanlarına hizmet etmek istiyoruz. Hizmetin sınırı yoktur. Biz millet her zaman en iyisine layık diyoruz. En iyisini yapmak için gayret göstereceğiz. Bunun için toplumun birer aynası olan sivil toplum kuruluşlarımızla her zaman temas içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?