26.5 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Cevdet İZMİRLİ “Esnaf Ağlarsa Herkes ağlar”

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Sakarya Merkezinde esnafı dinledi.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği için,AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ , secim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretleri aralıksız devam ettirirken, İlçe ziyaretlerini de aksatmadı.

Esnafın Halkın göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ ,” Ben mezuniyetimizde yaptığımız yemine sadık kalarak hep insanlarımıza hizmet ettim, bu hizmetimizde mesleğimin yanına insanlığımı da katarak vatandaşlarımıza yardımcı olabilmenin uğraşını verdim ve bu günde Allah nasip etti Ak partiden Sakarya milletvekili aday adayı oldum. Rabbim yarın mahşer gününde hesabını veremeyeceğimiz bir hesabı sizlere de bana da nasip etmesin.Hizmet amacıyla bu yola çıktık. Bu süreçte ziyaretlerimizi genişleterek gerçekleştiriyor ve Allah’tan her şeyin hayırlısının olmasını diliyoruz, Ziyaretlerimiz kapsamında esnafa geldik, Kardeşlerimizin yakın ilgilerinden dolayı çok mutluyuz” dedi

Vatandaşların ve Esnafın sitemlerini de dinleyen İZMİRLİ ‘Bu anlattıklarınız çözülmeyecek sorunlar değil,hep birlikte el ele vererek çözeceğiz. “Esnaf Ağlarsa Herkes ağlar”. Bütün esnafa bereketli kazançlar dilerim’ dedi.
Ziyaretten dolayı memnun kalan Sakarya esnafı ise, Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ ’ye çıktığı bu yolda başarılar dileyerek, ”AK Parti Aday adaylarından olan Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ ve daha doğrusu AK Partideki adayların Sakarya’ya hizmet edebilecek donanımda olduğunu görüyoruz. Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ ’ye aday adaylığı sürecinde başarılar” dilediler.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Biathle Triathle Şampiyonası Kocaeli’de başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) tarafından Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe Halk Plajı’nda gerçekleştirien Biathle...