İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cevdet İzmirli ‘Halkımın hizmetine talibim’

Ak Parti Milletvekili Aday adayı olan Dr. Cevdet İzmirli tanıtım gezilerine aralık vermeden devam ediyor. 2011 Seçimlerinde de Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Dr. Cevdet İzmirli; ‘O zaman karmaşa, Kargaşa var idi. Gerek teşkilatımızda, gerekse Genel Merkezimizde. Her şey düzenli, müthiş organize olmuş teşkilat. Mülakata gittiğimizde, bize verilen saatte içeri girdik, bekletilmedik, her yer de düzen ve organizelik var idi’ dedi.

Ak Parti Milletvekili Aday adayı olan Dr. Cevdet İzmirli ‘Seçim çalışmalarına başladığımız günden buyana, tüm ilçeleri, tüm teşkilatları adım adım gezdik. İl başkanımız Fevzi Kılıç, her anlamda teşkilata hâkim bir isim. Hiçbir yerde ilgisizlik ile karşılaşmadık. Her teşkilat bizi bağrına bastı. Böyle bir organizasyon, böyle bir çalışma sistemi inanıyorum ki, diğer partilerde yoktur. Ak Parti 2015’e öylesine güzel hazırlanmış ki inşallah karşılığını da alacak. STK Temayülüne de katıldık. İnanın MHP ve CHP kökenli parti yöneticiliği başkanlığı yapmış dostlarımız bizim hatırımıza oy kullanmaya gelerek, bizden yana tercihini kullanmışlardır. Bu şehirde hemen her 3 kişinin 2’si bizi tanır. Ben Sevdalı olduğum Sakarya’ma hizmet etmek için gönüllü girdiğim bu yolda, Allah’ın nasip etmesi halinde vekil olmak istiyorum. Bu anlamda, tüm teşkilat mensuplarına, Sakarya camiasına sevgi ve saygılarımı sunuyorum’ dedi.
İzmirli: Halkımın hizmetine talibim
Adatavir.com ve Radyo Megayı da ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Dr. Cevdet İzmirli, Supervisor Zafer Büyü ve Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Bulut bir süre sohbet etti.
“HALKIMIN HİZMETİNE TALİBİM”
Ziyareti sırasında Canını teslim eden halkımın hizmetine talibim diyen İzmirli “30 yılı aşkındır Sakarya’da görev yapıyorum ve halkımın hizmetine talibim. Sakarya’nın hangi bölgesine giderseniz gidin Cevdet İzmirli’yi görürsünüz. Sakarya’nın sesi halkın sevgilisi olarak bu yola çıktım. İsteğimiz Sakarya’ya vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmeti verebilmektir.” Diye konuştu.
“HİZMET İÇİN EL ELE VERECEĞİZ”
Op. Dr. Cevdet İzmirli vekil olarak vatandaşlara hizmet etmek istediğini belirterek “Bütün oluşacak problemlerin çözümü ve hizmet için el ele vereceğiz. 30 seneden beri Doktorum halkımın yanında yer almasaydım, bu gün sokakta bu kadar rahat olamazdım. Bu güne kadar çizgimden sapmadım. Bundan sonrada vekil olarak vatandaşlara hizmet etmeye devam edeceğim.” dedi.
“HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ”
İzmirli konuşmasının devamında “Güçlü Türkiye yolunda, her zaman daha ileri gitmek gayretinde dualar ile birlikte çalışacağız. Halk olmazsa hiç bir şey yerinde olmaz. Biz her zaman önce halkımızın mutluluğu ve sağlığı dedik ve en iyi şekilde hizmet edebilmek için, Dualarınızı kazanabilmek için çabaladık ve her zamankinden daha fazla çabalayacağız” şeklinde konuştu.
“FAYDALI OLMAK İSTİYORUM”
İnsanlara hizmet etmeyi sevdiğini söyleyen İzmirli “Çalıştığım bunca yıl içerisinde hep hizmet adamı olmaya gayret ettim. Vatandaşlarla aramda sıcak bir ilişki var. İnsanlara hizmet etmeyi çok seviyorum. Bu nedenle siyaset yapmak ve vatandaşlarıma faydalı olmayı arzu ediyorum” ifadelerini kullandı.

MEDYABAR Multimedya-Haber Reklam ve Tanıtım Hizmetlerini ziyaret eden Op. Dr. Cevdet İzmirli Köşe Yazarı Coşkun Bilir ile bir süre görüştü.

Daha sonra Hendek Şafak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet ÇİLECİ, Kaynarca Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Sedat BALTA, Sakarya İnternet Yayıncıları Derneği Başkan Vekili sakarya54.net Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN ‘nın sorularını cevapladılar. Gazeteciler ile birlikte bir süre Şehir merkezinde birlikte yürürken Vatandaşın Op. Dr. Cevdet İzmirli’ye çok büyük ilgi gösterdikleri görüldü.Halkın ortak düşüncesi Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ Sakarya’ya Neşe Getirdi..