İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cevdet İZMİRLİ”Halkımız ne derse hayırlısı ile o olur”

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ, Sakarya Lösemi ve Kanser Hastaları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihal Akar ‘ı ziyaret etti.
Sakarya Lösemi ve Kanser Hastaları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihal Akar  ile bir araya gelen İzmirli, Sakarya’nın   Tüm sorunlarına  hakim  bir  kişiyim.Verdiğim  Hizmetleri  Vekil olarak  sürdürmek istiyorum dedi.
İZMİRLİ, Hep birlikte el ele, gönül gönüle yeni ve daha güçlü Türkiye yolunda, her zaman daha ileri gitmek gayretinde dualar ile birlikte çalışacağız çalışacağız çalışacağız inşallah.Yüce Rabbimiz ve Halkımız bizimle olduktan sonra dünya vız gelir evelallah. Hedef2023. Destekleriniz ve Hayır dualarınız olmadan hiç birşey yolunda olmaz. Halk olmazsa hiç birşey yerinde olmaz. Halkımız ne derse hayırlısı ile o olur inşallah. Biz evelallah her zaman önce halkımızın mutluluğu ve sağlığı dedik ve en iyi şekilde hizmet edebilmek için, Dualarınızı kazanabilmek için çabaladık ve her zamankinden daha fazla çabalayacağız inşallah. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah.”
Sakarya Lösemi ve Kanser Hastaları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihal Akar  “Ben  bu güne kadar  Milletvekillerimiz  ve  Kamu  Yöneticilerinden  istediğimiz  desteği  göremedik.Doktorumuz Cevdet İZMİRLİ bizi  hiçbir  zaman  yalnız  bırakmadı.Vekil  olduğunda  daha  çok  yardımlarının  olacağına   Sakarya ilimizde  yapılacak  Projelerin  hayata  geçmesinde  öncü olacağına  inanıyorum.”
Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ,Kanser derneği üyeleri ile  bir  süre   sohbet  etti.Terapi alan hastalarlada  ilgilendi.
Sakarya Lösemi ve Kanser Hastaları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nihal Akar  , Op.Dr.Cevdet İZMİRLİ’ye  çıktığı bu yolda başarı dileklerini iletip, ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.