İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Çıkmış olduğumuz uzun yolda bizleri yalnız bırakmadınız’

Sakarya Milletvekili Ali İnci teşekkür ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. İnci, Adapazarı ve Pamukova’da ziyaretlerde bulundu.

Ankara’da biz kapınız var
İnci, Adapazarı ziyaretinde halkla biraraya gelerek onlara desteklerinden dolayı teşekkür edip sohbet etti. İnci “ Zorlu bir seçimin ardından AK Partimiz yapacağı istişareler sonucunda verilen bu kararın gereğini yaparak yoluna emin adımlarla devam edecektir. Çıkmış olduğumuz bu uzun yolda bizleri yalnız bırakmadınız. Artık Ankara’da bir kapınız var, sizlere hizmete her zaman hazırız. Hizmet kervanımız sizlerin de desteği ile kat kat artarak güçlü bir şekilde devam edecek. Türkiye ortalamasına göre Sakarya’mız seçimlerden başarıyla çıktı. Bizlere destek veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bizler ayrım yapmadan, herkesin vekili olarak gece gündüz demeden sizleri en iyi şekilde temsil edeceğiz “ Dedi.

İnci, Pamukova’da pazaryerini gezerek esnaflara teşekkür etti. Daha sonra Muradiye Vakfı’nın düzenlemiş olduğu programa katıldı. Program sonrası da Aziz Mahmut Hüdai Vakfı’nda okuyan öğrenciler ile biraraya geldi.