Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7098
  %0,57
 • EURO
  6,3204
  %0,91
 • ALTIN
  275,43
  %0,99
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Belediye Başkan adayı gibi çalışıyor

Belediye Başkan adayı gibi çalışıyor

Derince Fatih Sultan Mahallesi Muhtar Adayı Birsen Çulha 31 Mart yerel seçimleri öncesinde azaları ile birlikte sahada tek tek evleri dolaşıyor. KOCAELİ – Derince Çalışkanlığı ve sosyal yönüyle seçmenlerin hayli ilgisini çeken muhtar adayı Birsen Çulha Fatih Sultan Mahallesi’ne önemli değer katacağa benziyor. Asker uğurlamalarında, sabah kahvaltılarında, cenaze merasimlerinde ve düğün törenlerinden tutunda mahalledeki hemen […]

Booking.com

Derince Fatih Sultan Mahallesi Muhtar Adayı Birsen Çulha 31 Mart yerel seçimleri öncesinde azaları ile birlikte sahada tek tek evleri dolaşıyor.

KOCAELİ – Derince

Çalışkanlığı ve sosyal yönüyle seçmenlerin hayli ilgisini çeken muhtar adayı Birsen Çulha Fatih Sultan Mahallesi’ne önemli değer katacağa benziyor.

Asker uğurlamalarında, sabah kahvaltılarında, cenaze merasimlerinde ve düğün törenlerinden tutunda mahalledeki hemen hemen tüm gelişmelerden haberdar olan muhtar adayı Birsen Çulha Mahallesi’ndeki evleri tek tek dolaşarak Mahalle halkının gönlünü fethediyor. Mahallemizi birlikte yöneteceğiz sloganı ile sahada titizlikle çalışmalarını yürüten Çulha yerel seçimlere büyük bir azimle hazırlanıyor. Hasta ziyaretlerine büyük önem veren Çulha, mahallesinde ki hastaları tedavi gördüğü hastanede veya evlerinde tek tek ziyaret ediyor.

Çoğulcu ve katılımcı yönetim anlayışından yana olduğunu ifade eden Birsen Çulha, “mahallemi çok seviyorum Mahalle halkının sorunları ile dertleriyle dertlenmek. onların mutluluklarına ortak olmak bana büyük haz veriyor” dedi.

Çulha sözlerine şöyle devam etti, Mahallemde belli periyotlarda toplantılar düzenleyerek, halkımızın talep ve önerilerini yerinde dinleyerek şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz.

Mahallemiz günden güne gelişmekte ve sürekli göç alarak büyümektedir, bu nedenle halkımızın dertleriyle dertlenmek ve sorunlara çözüm üretmek önceliğimiz olacaktır. Aza arkadaşlarımla daha iyi nasıl hizmet edebiliriz bunun değerlendirmesini yürütüyoruz. Herkesin içi ferah olsun. Biz bu mahalleyi birlikte el ele vererek yöneteceğiz. Mahallemizde gerek alt ve üst yapı yönünden halen çalışmalar devam ediyor. Eksiklerimizi gidermek için elimden geleni yapacağım, dedi.

Çulha sözlerinin sonunda, ‘’Sorumluluğumuzun öneminin farkındayız.. Heyecanımızı bilgi ve birikimimizle harmanlayıp GÖNLÜMÜZLE çalışacağız.. Analitik düşünerek problemleri çözeceğiz..  Mahallemizdeki eksiklikleri tamamlayıp üstüne artı değerler katacağız . Görev süremiz bittiğinde dualarla, güzel sözlerle anılmayı hayal ediyorum, dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?