İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cumhur’un coşkusu Körfez’i aydınlattı

Cumhur İttifakı’nın Yeniyalı’da irtibat bürosu açılışı, miting havasında geçti. Coşkunun bir an bile eksik olmadığı buluşmada konuşan Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Yeniyalı’nın ilk günkü aşkla, heyecanından hiç bir şey kaybetmediğini söyledi

KOCAELİ – Körfez

AK Parti Yeniyalı Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılış törenine; Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, BBP Körfez İlçe Başkanı Bayram Kurtaran, önceki dönem Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı yönetim ve üyeleri, MHP Körfez İlçe Teşkilatı Yönetim ve üyeleri, BBP Körfez İlçe Teşkilatı ve yönetimi, Körfez Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye meclis üyesi adayları ile mahalle sakinleri katıldı.

“YİNE TARİH YAZIYORSUNUZ”

Yeniyalı Merkez Camii önünde toplanan coşkulu kalabalık, seçim irtibat bürosu önüne kadar mehter eşliğinde kortej yürüyüşü yaptı. Açılış konuşmasını yapan, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, “Tarih yazıyorsun Yeniyalı. Dünya liderinin yanında dim dik duruyorsun Yeniyalı” diyen Tuna konuşmasını, “Beden ölür, çürür, cana bakın siz. Kim kiminle yürür, ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar. Haktan hakikatten yana bakın siz” dörtlüğü okuyarak tamamladı.

PEHLİVAN, “EHLİNE EMANET EDİYORSUNUZ”

Birer selamlama konuşması yapan MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve BBP Körfez İlçe Başkanı Bayram Kurtaran’ın da ortak mesajları “Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı’nın” yerel seçimlerden de çok büyük bir zaferle çıkacağı oldu.

Önceki dönem Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan konuşmasında “Bugün burada ki coşku gösteriyor ki sizler belediye başkanlığını ehline emanet ederek, Körfez’i mutlu yarınlara taşıyacaksınız” şeklinde konuştu.

BARAN, “KAZANAN KÖRFEZ OLACAK”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yaptığı konuşmada  “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Ben inanıyorum ki; AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayımız Şener Söğüt kardeşim de bizden devralacağı hizmet bayrağını en yukarılara taşıyacak. 31 Mart akşamı inşallah kazanan Cumhur İttifakı olacak, kazanan Körfez olacak. Biz bunun için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

SÖĞÜT, “COŞKU ZAFERİ MÜJDELİYOR”

Gençlerin coşkulu tezahüratları ve sloganları eşliğinde kürsüye gelen Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt “Yeniyalı ilk günkü aşkından, heyecanından hiçbir şey kayıp etmemiş. Her seçimde mahalleler arasında birinci olan, AK Parti’nin kalesi Yeniyalı. Maşallah, Yeniyalı’daki bu heyecan, bu coşku 31 Mart zaferimizi şimdiden müjdeliyor” dedi.

KENT MEYDANI YAKIŞACAK

Yeni dönemimin gönül belediyeciliği dönemi olduğunun altını çizen Şener Söğüt “İnsanımız, kendisini yönetenlerle birlikte el ele, gönül gönüle vererek yaşadığı yerleri daha iyi ve güzel noktalara getirecek. Seçim beyannamemizi de bu doğrultuda halkımıza sorarak hazırladık” diyen Başkan Adayı Şener Söğüt, “Tütünçiftlik’te kent meydanı yapacağız. Otoparklı projelendirdiğimiz kent meydanı Körfezli hemşerilerimizin buluşma noktası olacak.

PROJELERİ TEK TEK ANLATTI

İlimtepe yolu, millet bahçeleri,millet kıraathaneleri,Körfez seyir terası gibi bir çok projemizi bu dönem sizlerin desteği ile hayat geçireceğiz. Körfez’den başlayarak Cengiz Topel Havaalanına ulaşacak metro hattının uygulama projeleri tamamlanacak yani Körfez’e metro getireceğiz. Kılavuz Gençlik Merkezleri oluşturacağız, Bilgi evleri, yeni mesire alanları, insana dokunan projeler yapacağız ”diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.