İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğan ‘En Önemli Gücümüz Gençlerimiz’

AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Akbal ve Ak Partili üniversite öğrencileri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Doğan’ın sıcak karşılamalarıyla başlayan ziyarette konuşan Ak Partili üniversite öğrencileri ” bizlere yönelik yapmış olduğunuz sayısız hizmet için size özellikle teşekkür ediyoruz. İzmit’te yaşan ve eğitim için İzmit’e gelen öğrencilerimiz çok şanslılar. Gençlere, özellikle de öğrencilere verdiğiniz önemden dolayı bizde 7 Haziran seçimleri için çalışmalarımızın startına sizi ziyaret ederek başlamak istedik. Sizin yönlendirmeleriniz ve fikirleriniz bizim için çok önemli” şeklinde konuştular.

GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ

Gençlerin bu anlamlı ziyaretinden ve güzel düşüncelerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan “Siyasi çalışmalarımızda bizim en önemli gücümüz gençlerimizdir. AK Parti’nin başarısında kadınlarımızın ve gençlerimizin payı çok büyük. 7 Haziran seçimlerinde de gençlerimize çok güveniyor ve başarılı bir seçim süreci geçireceklerine inanıyoruz” dedi

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE MÜJDE

Bizler de İzmit Belediyesi olarak gençlerimiz için, özelliklede üniversite öğrencilerimiz için önemli çalışmalar yapıyoruz. Üniversite’de 2’nci çorba çeşmemizi açtık. Birinden sabah çorba veriliyor, ikincisinden de akşam. Üniversiteli Pazarı projemizi yakında hayata geçireceğiz. Üniversite bölgesinde kurulacak pazarda gençler satmak istedikleri giyim ve eşyalarını satabilecek. Genç Girişimciler Merkezi’ni de 3-4 ay içinde hizmete açacağız. Buradan geleceğini girişimcileri çıkacak. Sarısu’daki kampımızı da genişletip 200 gencin kullanımına açacağız” şeklinde konuşarak gençlerin siyasetle ilgilenmesinin kendisine ayrı bir keyif verdiğini belirtti.