İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğan, Esnafımız Daha Çok Kazansın İstiyoruz

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, şehirdeki esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor. Her fırsatta şehrin farklı mahallerinde esnafla bir araya gelen Başkan Doğan, son olarak Fethiye Caddesi Tokoğlu Sokaktaki esnaflarla kahvaltıda bir araya gelerek istek ve şikâyetlerini dinledi. Doğan’a esnaf ziyaretinde Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Belediye meclis üyesi Güzin Taştekin,  Belediyenin Esnaf Masası Koordinatörü Adnan Metin eşlik etti.  Bölgedeki esnaflarla kahvaltı yapan Başkan Doğan,” bütün çabamız siz değerli esnaf arkadaşlarımızın daha çok kazanmasıdır” dedi.

ESNAFIMIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Başkan Doğan, “sizlerle bir arada olmak bize güç veriyor. Biz, esnafımızla her fırsatta bir arada olmaya çalışıyoruz. Birlikte güçlüyüz. İzmit’in gelişimi için, esnaflarımızın daha rahat koşullarda hizmet verebilmesi için gece gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

PROJELERİMİZLE ESNAFIMIZA BEREKET GELİYOR

Şehrin ekonomisini kalkındıracak projelere imza atıklarına da değinen Doğan “yaptığımız projelerle o bölgede bulunan esnafımıza hareket geliyor, bereket geliyor. Biz çalışacağız, İzmit kazanacak, biz çalışacağız esnafımız kazanacak” diyerek esnafların istek ve şikâyetleriyle yakından ilgileneceğini ifade etti.