İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Düğün Salonları Özelleştirilmek mi İsteniyor’

İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman’ın gündeminde Erenler Belediyesi Düğün Salonları vardı.

SAKARYA – Erenler

İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman yaptığı basın açıklamasında ‘Erenler belediyesi bünyesinde bulunan belediye düğün salonlarında neden düğünler azaldı daha önce yapılan usulsüzlükleri seçim satında dile getirmiştik. Yılda 32 düğün gösterilip 1.200 TL civarı bedel beyan edilmişti. Şimdilerde ise yüksek bedeller vatandaşa söyleniyor aklımıza acaba Belediye düğün salonlarını özelleştirmek için yapılan bir girişim midir. Yaşam merkezinde yaşanan kiralama faciası bura dadamı yapılmak isteniyor.

Bizler Erenler halkını uyarıyoruz şayet düşünülen buysa bunun karşısında değiliz fakat yaşam merkezindeki gibi kiralama olayına karşıyız.

Sayın Kılıç hala üstü kapalı söylemler ile geçiştirdiğiniz yaşam merkezinin kira beledilini söylemediniz. Erenler halkının bunu bilmesi gerektiğine inanıyoruz şayet siz bu bedelleri kam oyu ile paylaşmadığınız sürece biz ısrar ile sormaya devam edeceğiz.

Sayın Kılıç, belediyeler  şeffaf ve sorgulanabilir olması gerekmez mi? sonuç itibari ile Erenler halkına ait bir kurumun Erenler Halkına açık olması gerekir’ dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.