Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7068
  % -0,39
 • EURO
  6,3226
  % 0,27
 • ALTIN
  275,4413
  % -0,21
 • BIST
  101.447
  % -1,11
Ekrem Yüce ‘var gücümüzle çalışacağız’

Ekrem Yüce ‘var gücümüzle çalışacağız’

Engelli vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Engelli kardeşlerimizin her daim yanında olacak, yaşam standartlarını yükseltmek adına var gücümüzle çalışacağız” dedi. SAKARYA AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, engellilerle bir araya geldi. Hayatın her anında bir engelli adayı olunduğunun unutulmaması gerektiğine dikkat çekerek sözlerine başlayan […]

Booking.com

Engelli vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Engelli kardeşlerimizin her daim yanında olacak, yaşam standartlarını yükseltmek adına var gücümüzle çalışacağız” dedi.

SAKARYA

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, engellilerle bir araya geldi. Hayatın her anında bir engelli adayı olunduğunun unutulmaması gerektiğine dikkat çekerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, engellilerle tek tek ilgilendi, isteklerini dinledi.

Var gücümüzle çalışacağız

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Toplumumuzun ayrılmaz parçası olan engelli kardelerimizle bir araya geldik. Hem devletimizin hem de yerel yönetimlerin engellilere dönük çok önemli ve özel çalışmaları var. Bizler de inşallah engelli kardeşlerimizin her daim yanında olacak, yaşam standartlarını yükseltmek adına var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?