İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enver Tok: Serdivan İçin Göreve Hazırız

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, “Aday adayı olarak ilçemizi karış karış gezerek vatandaşlarımızı dinliyoruz. Beklentilerini anlayarak kendimizi anlatıyoruz. Serdivan için göreve hazırız” dedi.

VATANDAŞLARI DİNLİYOR

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ilçede yürüttüğü seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Tok, vatandaşlarla buluşarak sorunlarını dinliyor. İlçede faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları ve dernekleri de ziyaret eden Tok, ayrıca kahvehane buluşmaları ile vatandaşları dinliyor.

GÖREVE HAZIRIZ

Tok, “Hamdolsun Serdivan’da çok kıymetli hemşehrilerimizden gördüğümüz teveccüh bizleri çok mutlu ediyor.  Biz de bu ilgi ve desteğe layık olmak için gece gündüz çalışacağız. Aday adayı olarak ilçemizi karış karış gezerek vatandaşlarımızı dinliyoruz. Beklentilerini anlayarak kendimizi anlatıyoruz. Serdivan için göreve hazırız” dedi.

HEP BİRLİKTE SERDİVAN

Tok son olarak şunları kaydetti: “İş dünyamızın temsilcileri ile bir araya geliyoruz. Gençlerimizi diinliyoruz. Mahallelerimizi geziyoruz. Serdivan’ın beklentilerinin farkındayız. İş dünyamızın beklentilerinin takipçisi olacağız. Gençlerimiz için sosyal ve kültürel olarak katkı sağlayacak faaliyetlerin her zaman destekçisi olacağız. Hep birlikte Serdivan için çalışacağız.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın