İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enver Tok: Sürdürülebilir bir Serdivan için göreve talibiz

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ilçede yürüttüğü seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tok, “Hep birlikte sürdürülebilir bir Serdivan için göreve talibiz” dedi.

ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, yürüttüğü seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçede esnafları ziyaret eden Tok, ahde vefa ziyaretleri ile de partinin önde gelen isimleriyle bir araya geliyor. Serdivan’dan büyük ilgi gören Tok, toplumun farklı kesimlerinden vatandaşlarla da bir araya gelerek çalışmalarını anlatıyor.

GÖREVE TALİBİZ

Serdivan’da göreve talip olduklarını ifade eden Tok, “Hep birlikte sürdürülebilir bir Serdivan için göreve talibiz. Nasip olursa ilçemizin yarınlarını inşa etmek için projelerimizle sürdürülebilir bir Serdivan’ı inşa edeceğiz. Çevreye duyarlı, sağlık alanında örnek alınan, erişilebilirlik ve ekonomik parametreleri ile bölgenin yıldızı olacak bir Serdivan hayal ediyoruz. Bu kapsamda gençlerimizle, girişimci kadınlarımızla, engellilerimizle, esnaflarımızla bir araya gelerek onların beklentilerini alıyoruz. Serdivan’ın isteklerinin farkındayız ve göreve hazırız” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın