20.9 C
İstanbul

Erdoğan Isır ‘Sakarya için tek çare CHP’

- REKLAM -

CHP Sakarya milletvekili aday adayı Erdoğan Isır 2 aydır sürdürdüğü ziyaretlerine il örgütü ve diğer aday adayları ile devam ediyor.

Genel seçimlere hazırlık sürecinde sahaya erken çıkan isimlerden olan Erdoğan Isır, sakarya genelinde ki ziyaretlerine tüm hızı ile devam ediyor. Aday adaylığını açıklamadan önce örgütün fikirlerini almak için 16 ilçeyi gezen Isır, aday adaylık açıklamasının ardından da tüm ilçeleri ziyaret etti. Köy köy ziyaretler gerçekleştirerek insanlara CHP’yi anlatan Isır, son olarak il örgütü ve diğer aday adayları ile ziyaretlerine devam etti.

7 haziran’da çok önemli bir seçim gerçekleştirileceğini belirten Isır, ‘Sakarya’da CHP’nin sandıktan birinci parti çıkması için geceli gündüzlü çalışıyoruz. İnsanlarımıza CHP iktidarını anlatarak kendilerinden oy talep ediyoruz. Gelin CHP iktidarı ile bu ülkenin güzel insanlarına güzel bir gelecek hazırlayalım. 8 Haziran sabahında karanlıklar aydınlığa karışarak yaşadığımız herşey geride kalsın. Ben CHP aday adayı olarak, Sakarya’da AKP’nin şehrimi temsil etmek için yeterli olmadığını her gittiğim yerde söylüyorum. AKP’nin milletvekilleri şehre ne kattılar diye sormak gerekir. 3 seçimde de AKP’yi destekleyen bu şehirde yolunda gitmeyen şeyler varsa tek çare CHP’dir. CHP Sakarya için umuttur ve gelecektir. Ben tüm sakarya’ya söz veriyor ve CHP’nin şehrimizden çıkaracağı milletvekilleri ile hepinizi daha iyi temsil edeceğiz diyorum’ dedi.

Isır son olarak şöyle konuştu: ‘sakarya’da nerede bir sorun olsa sayın milletvekilimiz Engin Özkoç’u hep orada gördük,şehirde olumsuz giden ne varsa meclise taşıdı hatta Bakanlara önergeler vererek sorunların takipçisi oldu. Bıçkıderede de vardı, Sapanca gölündede,çimento fabrikası içinde dikildi uyuşturucu belasındada. Ben buradan soruyorum, bir CHP milletvekili 5 AKP’linin yapamadığını yapıyorsa gelin bu şehirde CHP’yi iktidara taşıyalım. Sosyal demokrat politikalarla önce halk diyerek, birilerinin değil halkın çıkarlarını gözetelim. CHP sakarya için var hepimiz için var. 7 haziran seçimlerinin iktidar yürüyüşüne tüm Sakaryalıları davet ediyorum.’

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler