İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Erenler İlçesi her yağmurda Gölet…’

SAKARYA – Saadet Partisi (SP) Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu, basına yaptığı yazılı açıklamada Erenler İlçesi’nde yapılması gerekli hizmetlerin hızlandırılmasını sağlamak için basın yolunu tercih ettiklerini söyledi.  Yağışlı günlerin yoğun olduğu haftalarda  yerel konulara değinen Ekşioğlu,  alt yapısı ile, yeni açılan caddeleri ile defoların gün yüzüne çıktığını belirterek Erenler İlçesi’ne bağlanan mahalleleri de gezdiklerini anlattı.

Ekşioğlu “Tabiri caiz ise, gözle görülür bir çivi dahi çakılmamış. Çocuk parkından başka bir çalışma yok.  Köyler eski doğallığını koruyor. Mahalle diyecek şahit lazım. Kurulan parklarda da çocuklardan başka, sevgililer, tinerciler vs. herkes var.” dedi.

Yerel basına yönelik açıklamalarına şöyle devam eden Muhammet Ekşioğlu, Değirmen Caddesi, Küpçüler Kavşağı gibi artel caddelerde insanların yağmur sularından nasıl kaçmaya çalıştıklarını, sudan kaçmaya çalışan insanların yoğun trafikte kendilerini riske attıklarını ve  bu denli az  yağmur yağışında bile bu sorunların yaşandığını, daha şiddetli yağışlarda mağduriyeti artıracağını anlatarak, “Konuyu yetkililere bildirdik. İnşallah ilgilenecekler. Halkın sesi olmaya devam edeceğiz. Her ne kadar belediyeciliği ve hizmet sınırlarını bilmediğimiz birileri tarafından ima edilmişse de,  biz doğru bildiklerimizden vazgeçmeyeceğiz. Erenler Belediyesi Milli Görüş kimliğine kavuştuğu vakit sorunlar da çözüme kavuşacaktır “diye iddialı çıkışta bulundu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.