İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fatih Mehniyar: İnsan merkezli, hizmet odaklı çalışacağım

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar, seçim çalışmaları kapsamında Karapürçek’te yaptığı ziyaretlerde insan merkezli, kaliteli hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla, belediye hizmetlerinde kalitenin artırılmasını, Karapürçek’in gelişiminin yanı sıra yaşam kalitesinin yükseltilmesini hedeflediğini dile getirdi.

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan aday adayı Fatih Mehniyar yaptığı açıklamada; ‘Karapürçek için hizmet üretirken kalite bilinciyle hareket edeceğiz. Belediye hizmetlerinde kalitenin yakalanması, mali, fiziki, insan kaynaklarının etkin ve verimli kullanılarak Karapürçek’in gelişimi ve kent sakinlerinin yaşam kalitelerinin geliştirilmesi için belediye yönetiminde kalite odaklı yönetim modelleri uygulayacağız.

Gelecek seçimler için değil, hem bu günün problemlerini çözmek, hem de gelecek nesillere daha iyi bir Karapürçek bırakmak için çalışacağım. AK Belediyeciliğin, kentleri içinde yaşayanlara huzur, güven, umut veren ve medeni ihtiyaçlarını karşılayabildikleri bir yerleşim alanına dönüştürmek için sürekli hizmet üretme ve bu hizmetleri doğal dengeye uyumlu olarak gerçekleştirme ilkesi ile hareket edeceğim’ dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın