İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fatih Mehniyar: Karapürçek’in değerleri ön plana çıkacak

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Mehniyar, seçim çalışmaları kapsamında Karapürçeklilerle buluşmaya devam ediyor. Mehniyar, ilçe sakinlerinin fikirlerini dinleyerek, projelerini anlatıyor ve Karapürçek’in geleceği için umut dolu planlarını paylaşıyor.

Yaptığı ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Fatih Mehniyar, AK Parti olarak önümüzdeki dönemde Karapürçek’i kendi tarihi, sosyal, ekonomik ve kültürel değerleriyle bir marka haline getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Karapürçek’in ekonomisi, kültürü, tarihi mirası, el sanatları, tarımı ve turizmiyle Türkiye’de önemli bir konuma geleceğine inandığını ifade etti.

Mehniyar, ilçenin küresel düzeyde tarım, hayvancılık ve ormancılık gibi sektörlerde en ileri teknikleri, teknolojileri ve ekonomik bağlantıları getirerek Karapürçek’in markalaşmasına katkı sağlayacaklarını vurguladı. Amacının ilçenin ismini duyurmak ve Türkiye’nin bu alanlardaki gelişmelerine entegre olmasını sağlamak olduğunu söyledi.

“Karapürçek’in geleceği için büyük bir potansiyel olduğuna inanıyorum. El birliğiyle, ilçemizin değerlerini ön plana çıkaracak, ekonomisini güçlendirecek ve ulusal düzeyde tanınır hale getireceğiz” diyen Mehniyar, halkın beklentilerini dikkate alarak Karapürçek’i daha ileri bir seviyeye taşıyacaklarının altını çizdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın