Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7174
  %0,71
 • EURO
  6,3212
  %0,92
 • ALTIN
  275,36
  %0,97
 • BIST
  100.339
  %-1,56
‘Gazeteler şehrin nabzını tutan birer yön göstericidirler’

‘Gazeteler şehrin nabzını tutan birer yön göstericidirler’

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce ve beraberindeki heyetle Adapostası gazetesini ziyaret etti.  SAKARYA Ziyarette Başkan Adayı Ekrem Yüce‘yi Adapostası Genel Yayın Yönetmeni Turan Çatalbaş karşıladı. Çatalbaş “Başkan adayı Ekrem Yüce ve beraberindeki heyete gazetemizi ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Şehir hepimizin tanıtımı ve gelişimi için biz elimizden geleni yapıyoruz ve bundan sonra da yapacağız […]

Booking.com

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce ve beraberindeki heyetle Adapostası gazetesini ziyaret etti. 

SAKARYA

Ziyarette Başkan Adayı Ekrem Yüce‘yi Adapostası Genel Yayın Yönetmeni Turan Çatalbaş karşıladı. Çatalbaş “Başkan adayı Ekrem Yüce ve beraberindeki heyete gazetemizi ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Şehir hepimizin tanıtımı ve gelişimi için biz elimizden geleni yapıyoruz ve bundan sonra da yapacağız inşallah, bu uğurda tüm kurumlarımızla birlikte çalışıyoruz. Başkan adayımız Ekrem Yüce ile de çok eski bir dostluğumuz var. Bundan sonraki süreçte de Sakarya’mız için güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum ve Başkan adayı Ekrem Yüce’ye başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarette Başkan adayı Ekrem Yüce “Şehri en iyi anlatan, en iyi tanıyan ve bilen gazetelerimizdir. Gazeteler şehrin nabzını iyi tutan aslında birer yön göstericidirler. Dolayısıyla, şehir yöneticileri ile birlikte bir şehrin algısının oluşmasında önemli bir yer tutarlar. Bu amaçla Sakaryamızın bundan sonraki her türlü gelişiminde bizim kadar siz gazeteci kardeşlerimize de önemli görevler düşmektedir. Tabii ki birlikte hareket ederek, Sakaryamızı çok güzel yerlere getireceğimize olan inancım tamdır. Bu şehir hepimizin ve hepimiz bu şehri seviyoruz. Onun için elimizden geleni yapıyoruz ve bundan sonra da yapacağız. İlimizi daha da geliştirmek adına her açıdan çalışmalarınıza hızlı bir şekilde başlayacağız. Tüm bu çalışmalar da sizlerinde bizim yanımızda olacağınızı umuyorum” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?