Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7170
  % -0,22
 • EURO
  6,3067
  % 0,02
 • ALTIN
  275,9844
  % -0,01
 • BIST
  101.820
  % -0,75
‘Geleceğin Sakaryasını birlikte inşa edeceğiz’

‘Geleceğin Sakaryasını birlikte inşa edeceğiz’

Sakaryayı yarınlara ulaştırırken birlikteliğin önemine değinen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Birlik ve beraberliğin şehrimiz için çok büyük bir kazanım olacağına gönülden inanıyorum. Genel Başkan Yardımcımızla, Valiliğimizle, Milletvekillerimizle, teşkilatımızla, STK’larımızla, muhtarlarımızla tam bir ahenk içerisinde hareket edecek, gönüldaşlarımızın hizmet ve yatırım taleplerini yerine getirmeye gayret göstereceğiz” dedi. SAKARYA AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye […]

Booking.com

Sakaryayı yarınlara ulaştırırken birlikteliğin önemine değinen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Birlik ve beraberliğin şehrimiz için çok büyük bir kazanım olacağına gönülden inanıyorum. Genel Başkan Yardımcımızla, Valiliğimizle, Milletvekillerimizle, teşkilatımızla, STK’larımızla, muhtarlarımızla tam bir ahenk içerisinde hareket edecek, gönüldaşlarımızın hizmet ve yatırım taleplerini yerine getirmeye gayret göstereceğiz” dedi.

SAKARYA

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’yı yarınlara taşımak için hep birlikte çalışacaklarını ifade etti. Sakarya’yı kardeşliğin ve hoşgörünün şehri olarak tanımlayan Yüce, sevgiyi, saygıyı, paylaşmayı, dayanışmayı, azmi ve birlikteliği en iyi şekilde harmanlayacaklarını belirterek, “Sakaryamızın var olan değerlerini yaşatmak için azim ve gayretle çalışacağız” dedi.

Hep birlikte olacağız

Sakarya’da herkesi kucaklayacaklarını belirten Yüce, “Biz; Genel Başkan Yardımcımızla, Valiliğimizle, Milletvekillerimizle, teşkilatımızla, STK’larımızla, muhtarlarımızla tam bir ahenk içerisinde hareket edecek, tek yumruk olacağız. Hep birlikte vatandaşlarımızın hizmet ve yatırım taleplerini yerine getirmeye gayret göstereceğiz. Birlik ve beraberliğin şehrimiz için çok büyük bir kazanım olacağına gönülden inanıyorum. İnşallah azim ve gayretle çalışarak hem var olan değerlerimizi koruyacak hem de şehrimizi güzel yarınlara hazırlayacağız” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?