İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Geleceğinizi Düşünerek Oyunuzu Kullanın’

AK Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, 31 Mart yerel seçimleri öncesi evleri ziyaret edip AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir’e destek istiyor.

KOCAELİ – Dilovası

Sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçede ikamet eden tüm kadınlara dokunmaya çalışan AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, kadınlardan Cumhur İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir’e destek istiyor. Kadın seçmenlere AK Partinin hizmetlerini anlatan Artut, 31 Mart yerel seçimlerinin Türkiye ve Dilovası için olan önemini vurguluyor.

DOKUNMADIĞIMIZ GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ

AK Parti’nin hizmet partisini olduğunu anlatan Artut “Dilovası’nın hak ettiği hizmetleri almaya devam etmesi için vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. AK Parti ve ak kadınlar olarak sıkılmadık el, çalmadık kapı, dokunmadığımız gönül bırakmayacağız. Dilovası’nda 15 Bin kadın seçmenimizden en az 10 bin oy almak istiyoruz. Onun için gece gündüz durmadan çalışacağız.” dedi.

DİLOVASI’NIN AK HİZMETLERE İHTİYACI VAR

AK Parti iktidarları döneminde Dilovası’na önemli hizmetlerin yapıldığını, Dilovası’nın her geçen gün daha da yaşanılabilir bir kent konumuna geldiğini anlatan Artut, “31 Mart yerel seçimleri ülkemiz için Dilovamız için çok önemlidir. 31 Mart yerel seçimleri sadece bir yerel yönetim seçimi değildir. Ülkemizin bekasının seçimidir. Bunu çok iyi bir şekilde kadın seçmenimize anlatmaya çalışıyoruz. Ayrıca Dilovası’nın AK Parti’ye ihtiyacı var. Çocuklarımızın geleceği için Dilovası’nın AK hizmetlere ihtiyacı var. Son 10 yılda önemli hizmetler almaya çalışan ilçemizin önümüzdeki dönemde hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile daha güzel hizmetler alacaktır.” ifadelerini kullandı.

GELECEĞİNİZİ DÜŞÜNEREK OYUNUZU KULLANIN

Zaman zaman AK Parti Dilovası Kadın Kolları çalışmalarına katılan Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, 31 Mart’ta yaşanacak zaferde en büyük desteği kadınlardan beklediğini söyleyerek ” Tüm Türkiye’de AK Parti ile hizmet atağına geçen belediyelerin bu hizmetlerine devam etmesi için kadınlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Ülkemizin ve Dilovası’nın kaderinin belirleneceği 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala kadınlarımızdan istediğim, çocuklarının geleceğini düşünerek oylarını kullanmalarıdır. AK Partili kadroların dışında kimse Dilovası’nın ihtiyacı olan hizmetleri vermesi imkansız. İnşallah kadınlarımızın desteği ile göreve gelirsek ilçemize çok güzel projeler kazandıracağız. Dilovası son 10 yılda olduğu gibi önümüzdeki 5 yılda da çok güzel hizmetler alacak ve daha yaşanılabilir bir kent olacaktır” dedi.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.