İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Ayşe Mermerci

Gökçehöyük Mahallesi’nde Ayşe Mermerci’nin Projelerine Büyük Destek!

Ankara Gölbaşı Gökçehöyük Mahallesi’nde muhtarlık için adaylığını açıklayan Ayşe Mermerci, seçim çalışmaları kapsamında mahalle sakinleri ile buluşmaya devam ediyor. Mahalle sakinlerine sunduğu vizyon dolu projelerle dikkat çeken Mermerci’nin öne çıkan projeleri, Gökçehöyük sakinleri tarafından büyük destek görüyor.

Ayşe Mermerci’nin mahalle için önerdiği “Hatıra Ormanı” projesi, doğa ve çevre dostu bir yaklaşımla mahallede yeşil alanları artırmayı amaçlıyor. Mermerci’nin bu projesi, Gökçehöyük Mahallesi’nin gelecek nesillere bırakacağı kalıcı bir çevresel miras olma niteliği taşıyor.

Ayşe Mermerci
Ayşe Mermerci

Hanımlar Lokali” projesi, mahalledeki kadınların bir araya gelerek sosyal etkinlikler düzenleyebilecekleri bir mekanın oluşturulmasını hedefliyor. Bu proje, mahalledeki kadın dayanışmasını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Mermerci’nin örgün lisans programı kazanan gençlere muhtarlık maaşından ödül verme projesi, gençlerin eğitimlerini teşvik etmeyi ve başarılarını ödüllendirmeyi hedefliyor. Bu sayede gençlerin eğitim hayatlarına daha fazla katkı sağlanması amaçlanıyor.

Ayşe Mermerci

Gökçehöyük sakinleri, Ayşe Mermerci’nin getirdiği yenilikçi ve katılımcı projelere büyük destek gösteriyor. Mahalle sakinleri, bu projelerin hayata geçirilmesiyle birlikte Gökçehöyük Mahallesi’nin daha yaşanabilir bir yer haline geleceğine inanıyor. Ayşe Mermerci’nin mahalle için taahhüt ettiği projeler, Gökçehöyük’ün geleceği için umut vaat ediyor.

Gökçehöyük Mahallesi muhtar adayı Ayşe Mermerci’nin sosyal medya hesabı
https://www.instagram.com/Ayse.mermerci/