Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
‘Gönül coğrafyamıza en iyi hizmeti sunacağız’

‘Gönül coğrafyamıza en iyi hizmeti sunacağız’

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimizde bütün kültürlere yönelik projelerimiz var. Gönül coğrafyamız olan Sakaryamızın güzel insanlarına, doğup, büyüdüğümüz topraklara en iyi hizmeti sunacağız” dedi. SAKARYA Sakarya Büyükşehir Belediyesi  Cumhur İttifakı  AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. […]

Booking.com

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimizde bütün kültürlere yönelik projelerimiz var. Gönül coğrafyamız olan Sakaryamızın güzel insanlarına, doğup, büyüdüğümüz topraklara en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

SAKARYA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi  Cumhur İttifakı  AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. Toplantıda AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,  Erenler Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Mutlu Işıksu, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ile teşkilat mensupları ve dernek üyeleri yer aldı.

Bütün kültürlere saygılıyız

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Şehrimizde birçok kültür bir arada yaşıyor. Bu kültürleri bir araya toplamaktan oldukça mutluyuz. Her kültüre saygımız var. Şehrimizde bütün kültürlere yönelik projelerimiz var. Gönül coğrafyamız olan Sakaryamızın güzel insanlarına, doğup, büyüdüğümüz topraklara en iyi hizmeti sunacağız. Rabbim 31 Mart seçimleri sonrasında da doğru ve iyiden ayrılmadan hemşerilerimize hizmet etmeyi bizlere nasip etsin, çıktığımız bu kutlu yolculuğu hayırlı ve mübarek kılsın” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?