İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Halkımızın gönlüne girdik’

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ekonomi Dış İlişkiler Danışmanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci Erenler’de esnafları ziyaret etti.

Milletvekili Şaban Dişli ve AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci ile birlikte Erenler’de ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Dişli ve İnci öncelikle AK Parti Erenler İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile bir süre sohbet etti.

Gönüllere girip bu halkın hizmetkarı oldu
Dişli ve İnci, sanayi sitesi esnaflarını da ziyaret etti. Sanayi sitesi esnafının sıcak ilgisiyle karşılaşan İnci, esnaflara hayırlı işler dileyerek “ Hükümetimiz 12 yıldır istikrarlı bir şekilde giderek, halkımızın birçok beklentisini karşılamıştır ve karşılamaya devam edecektir. Hedefimiz 2023 ve hedefe ulaştığımızda bu Türkiye çok farklı bir Türkiye olacak. Halkımızın bizlere olan inancı ile yola çıktık. Bizlerin neler yapabileceğini hayal bile edemezsiniz. Bizler milletimizin gönlünde taht kurduk, gönüllere girip bu halkın hizmetkarı olduk. Sakarya’dan Ankara’ya güçlü gidelim, hizmetleri kat kat artıralım. Desteklerinizi bekliyoruz, takdir sizlerindir “ Dedi.
İnci daha sonra pazaryeri esnafını tek tek gezerek destek istedi. Vatandaşlarla da sohbet eden İnci, talepleri dinledi.