İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsen ‘Sakarya Yeni Türkiye’nin temel taşlarından biri olacak’

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç beraberinde Milletvekili Adayları ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarete; Ali İnci, Recep Uncuoğlu, Mustafa İsen, Recep Hacıeyüpoğlu ve Bilgehan Doğru katıldı.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette İl Başkanı ve milletvekili adayları seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunurken, duygu ve düşüncelerini Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile paylaştı.

“7 Haziran’da 7 güzel insan Ankara’da”
AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç yaptığı açıklamada; “7 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimler müsasebetiyle AK Parti olarak adaylarımız belirlendi. Bu seçim AK Partinin dışında oluşan bloklara bakıldığında zor bir seçim olacağı görülüyor. Ama biz hep zoru başaran bir parti olduk. Seçim çalışmalarına bugün itibari ile başlamış bulunmaktayız. İlk çıkış sloganımız 7 Haziran’da 7 güzel insan Ankara’da demiştik. Bunu gerçekleştirmek adına elimizden gelen her şeyi yerine getirerek bu sonuca ulaşacağız ve Türkiye’yi yeni ufuklara hep beraber açacağız” dedi.

“7-0 yapacağımıza inanıyorum”
İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Milletvekili adayları ve ile biraraya gelen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk; “73 aday adayı ile çıkılan yolda 7 adayımız belirlendi. Ben şahıslarına ailelerine ilimize, Ülkemize ve İslam alemine hayırlı olmasını temenni ediyorum. 7 vekilimizin Ankara’da bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. 2002’de 6-0 yaptık. Bu seçimlerde de 7-0 yapacağımıza inanıyor ziyaretinizden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.
“Başarılı hizmetler yapmış adaylarımız var”
Milletvekili adayı Ali İnci konuşmasında;“Erenler Belediyesini, Belediye Başkanlığından ayrıldığım ilk gün ziyaret etmiştim. Bu gün de aday olduğumuz ilk gün ziyaret ediyoruz. Cavit Başkanımla çok uzun dönem siyaset yaptık. Kendisi 3. dönem Belediye Başkanlığı yapan tecrübeli bir Başkanımız. Sakarya’da 16 ilçe belediyesi bizde. Sakarya’da bu başarılı Belediye Başkanlarımızla ve Hükümetimizin yaptığı çok başarılı hizmetlerle 7-0’ı alacağımıza inanıyorum. İnşallah bunu hep birlikte başaracağız. Bu güne kadar aldığı görevlerde çok başarılı hizmetler yapan adaylarımız var. Bu güne kadar güzel hizmetler yaptık ve bundan sonra da daha güzel hizmetlerle yolumuza devam edeceğimizi ifade ediyorum” dedi.

“Sakarya Yeni Türkiye’nin temel taşlarından biri olacak”
Milletvekili adayı Mustafa İsen konuşmasında; Aday arkadaşlarımızın işinin zor olmadığını düşünüyorum. Çünkü Belediyeler bunun altyapısını çok iyi hazırlamış vaziyetteler. Mesela burda Erenler Belediyesinin bir Kentsel Dönüşüm Projesi var. Ben bu şehir için lokomotif faaliyet alanlarından birisi olacağı kanaatini taşıyorum. Sakarya potansiyel imkanları çok yüksek bir şehir. İyi idarecilerin elinde daha ileriye doğru taşınacak ve Yeni Türkiye’nin temel taşlarında biri olacak. Sakarya halkına, hemşerilerimize bu heyete gösterecekleri teveccüh karşılığında Sakarya’nın geleceğini kurtarabilecek vizyon projelerine el atma imkanımızın olacağını düşünüyorum” dedi.

“Erenler’in Kentsel Dönüşüm Projesi bir ilk oldu”
Milletvekili adayı Recep Hacıeyüpoğlu; “Erenler Belediye Başkanımız Cavit Öztürk, birçok yeni hizmeti Erenler ile tanıştırmış oldu. Özellikle Kentsel Dönüşüm Projesi ile bu konuda bir ilk oldu. Başkanımıza başarılarının devamını diliyorum. Belediyelerimiz ve teşkilatlarımızın desteği ile bu seçimleri en güzel şekilde sonuçlandıracağımızı 7 Haziran’da 7 güzel insanı Ankara’ya gönderileceğine inanıyorum” dedi.

“Örnek bir Şehircilik hamlesi”
Milletvekili adayı Recep Uncuoğlu, Erenler benide çok heyecanlandıran çok güzel bir Kentsel Dönüşüm Projesine imza atıyor. Türkiye’de örnek olabilecek bir model ve konseptte Erenler örnek bir şehircilik hamlesi başlattı. Online kameralar ile 7/24 bölgedeki çalışmalar takip edilebiliyor. Bunun yanısıra istenilen her an Canlı bağlantılarla yine bölgeden yayınlar gerçekleştiriliyor. Bizler de 7 Haziran’da 7 güzel insanı Ankara’ya göndermek için azmimiz, gayretimiz, tecrübemiz ve imkanlarımız var. Yeterki bu davada bir ve beraber olarak aynı anlayışta yola devam edelim.

“23 yıldır Sakaryadayım”
Son olarak söz alan Milletvekili adayı Bilgehan Doğru; “Belediye Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum. 93 yılında mezun olduğumda İstanbul’dan ayrılmayı düşünmüyordum.Sakarya’ya gelmem için bana iş teklifinde bulunan beyefendi Sakarya’ya bir kez gittiğinde oradan ayrılamayacaksın demişti. Sonuçta Sakarya’ya geldim ve 23 yılı geride bıraktım. Sakaryalılarla aramızda oluşan gönülbağı bizi bu günlere getirdi. Çok güzel ve çok acı günler yaşadık. Seçim atmosferine girdik ve Sakaryalılarla oluşan bu gönül bağını Meclise taşımak istiyoruz.