İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsen ‘Spor Lisesi’ için düğmeye bastı

AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Mustafa İsen, Sakarya Amatör Futbolcular Derneğini ziyaret etti. Bu ziyarette AFD Başkanı Ömer Bektaş’ın, “Spor Lisesi” önerisine sıcak bakan Vekil Adayı İsen, sıcacığı sıcağına girişimde bulunarak çalışma başlattı.

Sıcak ve samimi
Milletvekili seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Sakarya Milletvekili adayı Mustafa İsen, dernek ziyaret turlarında Sakarya Amatör Futbolcular Derneği ile buluştu. Milletvekili adayı Mustafa İsen’e Sakarya’daki spor ve futbolcularla ilgili sorunları, çözüm önerilerini, teknik bilgileri aktaran AFD Sakarya Şube Başkanı Ömer Bektaş, yönetim kuruluyla birlikte yaptıkları çalışmaları aktardı.

Hizmete talip oldu
Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Mustafa İsen ve beraberinde gelen heyeti Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş, yönetim kurulu üyelerinden Adil Yazıcı, İbrahim Koşutan, Eski Alifuatpaşa Belde Başkanı Kenan Oran karşıladı. Sıcak ve samimi karşılanmaktan ötürü memnuniyetini dile getiren İsen, spor ve sporcuya yönelik projeleri olduğunu ve ellerinden gelen desteği de her zaman Sakarya ve Ülke adına gerçekleştirmek için hizmete talip olduğunu bildirdi.

Hayaldi Gerçek Oluyor
Sakarya ve Ülke sporu adına faaliyetleri olduğunu ve dernek çalışmaları hakkında bilgi aktaran AFD Başkanı Ömer Bektaş, Sakarya’nın en büyük eksiği ve hayalleri olan “Spor Lisesi” projesini öneri olarak Milletvekili adayı Mustafa İsen’e aktardı. Sıcağı sıcağına temas sağlayan Mustafa İsen, kesinlikle Sakarya’ya ihtiyaç olan Spor Lisesi Projesinin ilimize kazandırılması noktasında Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile görüşerek bu bilgiyi paylaştı. Sakarya sporuna hizmet eden AFD’nin hayali de olan “Spor Lisesi Projesi Hayaldi Gerçek Olacak gibi” önemli bir atıldı.