• DOLAR
  5,7049
  %0,13
 • EURO
  6,3248
  %0,24
 • ALTIN
  269,77
  %-0,01
 • BIST
  106.785
  %-0,69
İshak Sarı ‘Verdiğimiz idari kararları çarpıtarak…’

İshak Sarı ‘Verdiğimiz idari kararları çarpıtarak…’

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı verdikleri idari kararlar ile ilgili yapılan haberler ile ilgili basın açıklaması yaptı. SAKARYA – Karasu Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı yaptığı basın açıklamasında ‘Son günlerde verdiğimiz idari kararları çarpıtarak, ilçe esnafımızı ve halkımızın haklarını koruyormuş görüntüsü altında siyaset yapılmakta, söylemler geliştirilmektedir. Bunlar basın adı altında habere dönüştürülmeye çalışılmaktadır. İlçe halkımız […]

Booking.com

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı verdikleri idari kararlar ile ilgili yapılan haberler ile ilgili basın açıklaması yaptı.

SAKARYA – Karasu

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı yaptığı basın açıklamasında ‘Son günlerde verdiğimiz idari kararları çarpıtarak, ilçe esnafımızı ve halkımızın haklarını koruyormuş görüntüsü altında siyaset yapılmakta, söylemler geliştirilmektedir. Bunlar basın adı altında habere dönüştürülmeye çalışılmaktadır.

İlçe halkımız gayet açık ve net 31 Mart Seçimlerinde ilçedeki düzensizlikten, adamcılıktan, ahbap-çavuş ilişkilerinden, bir gurubun, bir kesimin hakkını koruyup, diğerlerini yok saymaktan ve bunun sonucu olan hizmetsizlikten bıktığı, bunaldığı için bizi ve özlediği AK Parti belediyeciliğini tercih etmiştir. Bu minvalde, bizde seçildiğimiz günden beri adımlar atmaktayız. Biz ayrımcılık ve imtiyazcılıktan ziyade tüm ilçe halkımızın top yekûn hukukunu düşünmek ve korumak durumundayız. Bir kesimin/gurubun kazancını veya menfaatini düşünürken ilçe halkının şikâyetini, hakkını, hukukunu görmezden gelemeyiz. Bu yönde alacağımız kararların her kesimi düşünerek almaya çalıştığımızı ve bu kararlara uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesi ilçemizin iyi bir nizama kavuşturulmasına katkı sunulmasının tüm ilçe halkımızın menfaatine olduğunun bilinmesini kamuoyunun bilgisine önemle arz ederim’ dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
İshak Sarı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com