İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Işıksu İle Yüzler Gülüyor

Tuzla, Abalı ve Bayraktar mahalle buluşmaları gerçekleştiren Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Mahallemi Güzelleştiriyorum, çocuk hakları macera parkı, çocuk parkları ve spor sahaları, konak ve cemiyet alanları başta olmak üzere ihtiyaç tespit edilip hızla cevap verilen tüm hizmetler… Mahallelerimizin ihtiyaçlarını yine mahalle sakinlerimizle istişare ederek yerine getirmenin, hemşehrilerimizin yüzlerini güldürmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Yeni dönemde de inşaallah hep birlikte Adapazarı için yola devam.” dedi.

Tuzla, Abalı ve Bayraktar

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Işıksu Tuzla, Abalı ve Bayraktar mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ile Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Daha Güzel Yarınlara

Programları değerlendiren Işıksu, “Biz, istişareyle, ihtiyaçları tespit edip hızla giderme gayretimizle Adapazarı’mızın 84 mahallesini daha güzel yarınlara hazırlıyoruz. Mahallemi Güzelleştiriyorum, çocuk hakları macera parkı, çocuk parkları ve spor sahaları, konak ve cemiyet alanları başta olmak üzere ihtiyaç tespit edilip hızla cevap verilen tüm hizmetler… Mahallelerimizin ihtiyaçlarını yine mahalle sakinlerimizle istişare ederek yerine getirmenin, hemşehrilerimizin yüzlerini güldürmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Yeni dönemde de inşaallah hep birlikte çalışmaya, üretmeye devam, Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Aşkla Yürüyüşe Devam

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Cumhur İttifakı teşkilatları olarak vatandaşlarımızla buluşmalarımızı sürdürüyoruz. Sıkmadık el, almadık gönül bırakmayacak ve Mutlu Işıksu başkanımızla en yüksek oyu almak için kararlılıkla çok çalışmayı sürdüreceğiz. Hep birlikte aşkla yürüyüşe devam.” dedi.

Sandıkta Cumhur İttifakı Zaferi

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, “Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberliğinin en güzel örneklerini Adapazarı’mızda sergilediğimiz için çok memnunuz. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atıyoruz. Hamdolsun hemşehrilerimizin de yoğun teveccühü var. Mutlu Işıksu başkanımız ve Cumhur İttifakı meclis üyelerimizle sandıkta yeni bir zafere imza atacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın