İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Arzu Akçalışkan Gençler İle Bir Araya Geldi

Partililer ile bayramlaştı

Akçalışkan, ilk olarak İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığında düzenlenen partililer ve vatandaşlarla bayramlaşma törenine katılım sağladı. Akçalışkan: “İl Başkanımız Sn. Fatih Akgün, İlçe Başkanlarımız, Milletvekili Adaylarımız, İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile İl Başkanlığında teşkilatımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. Bu vesileyle tekrardan tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayrami kutlu olsun” dedi.

“Gerekli düzenlemeleri yapacağız”

Akçalışkan daha sonra Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle Arabacıalanı mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Akçalışkan: “Serdivan İlçe Başkanımız Sn. Ahmet Uçak, İl ve İlçe teşkilatımızla birlikte Arabacıalanı mahallesinde kadınlarımız ile bir araya geldik. Üst düzey görevlere atanan kadın yöneticilerin sayısını arttıracağımızın sözünü verdik. Ücretlendirmeler de adaleti sağlayıp, işe alımlarda cinsiyetçi soruların kaldırılması için gerekli düzenlemeleri yeniden yapacağımızı belirttik” diye ifade etti.

#Azkaldı Başaracağız

Akçalışkan gece programında Serdivan Mavi Durakta gençlerin yoğun olarak bulunduğu cafeleri ziyaret etti. Akçalışkan: “İl ve Serdivan İlçe Teşkilatlarımızla Mavi Durak’ta bulunan gençlerimiz ile buluştuk. Gençlerimizin geleceğe umutla baktığı bir Türkiye inşa etmek için elimden geleni yapacağım. Benim kızım Melissa 25 yaşında atanamayan bir öğretmen. Ne yazık ki çok sevdiği Ülkesinden gitmek zorunda kaldı. Şimdi gençlerimize söz veriyorum. hem kızımı 15 Mayıs sabahı çok sevdiği Ülkesine getireceğim, hemde pırıl pırıl gençlerimiz Ülkelerinden ayırmayacağım. Çocuklarımıza, gençlerimize bir sözümüz var. Evladına güzel bir gelecek vermek isteyen analara, babalara bir sözümüz var. Bizim bu topraklara bir sözümüz var. Her biri cihan parçası gençlerimize, kızlarımıza, oğullarımıza sözümüz var. #AzKaldı #Başaracağız” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın