İzmirli ‘Partimize duyulan tevazu bizi memnun ediyor’

Ak Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Op. Dr. Cevdet İzmirli Hendek ilçesine gelerek vatandaşlarla buluştu. İzmirli, Hendek Belediye başkanlığına getirilen İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ALLAH UTANDIRMASIN
Op. Dr. Cevdet İzmirli ziyarette, uzun yıllar Sakarya genelinde doktorluk yaptığını, halkla iç içe olduğunu ifade ederek; “ben mezuniyetimizde yaptığımız yemine sadık kalarak hep insanlarımıza hizmet ettim, bu hizmetimizde mesleğimin yanına insanlığımı da katarak vatandaşlarımıza yardımcı olabilmenin uğraşını verdim ve bu günde Allah nasip etti Ak partiden Sakarya milletvekili aday adayı oldum. Yeni bir görev üstlendiniz size Allah’tan sağlık ve hayırlı ömür diliyorum Rabbim yarın mahşer gününde hesabını veremeyeceğimiz bir hesabı sizlere de bana da nasip etmesin. “ temennisi ile başkan Püsküllü’ye hayırlı olsun dileğinde bulundu.

MAKAM VE MEVKİLER GEÇİCİ, BAKİ OLAN HOŞ SEDADIR
Ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü’de “ “Rabbim nasip ettikten sonra ona kimse karşı koyamaz. Makamlar ve mevkiler gelip geçicidir baki olan arkanızda bıraktığınız hoş sedadır” diyerek “ Allah bize yüklenmiş olduğumuz bu görevde hayırlı işler yapmamızı bizlere nasip etsin” diye konuştu. Püsküllü konuşmasında; “ Sakarya’mızda partimiz adına katılan 73’e yakın milletvekili aday adayı mevcut ve hepsi birbirlerinden değerliler. Sakarya’mızda aday adaylı sürecinde yaşanan gelişmeler bizleri memnun ediyor. Siyasete kalitenin geldiğini bizlerde vatandaşlarda görüyor. Allah çıkmış olduğunuz bu yolda yar ve yardımcınız olsun” diyerek aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

ADEM ÖZ; “ PARLAMENTONUN SİZE İHTİYACI VAR”
İkramlarla devam eden ve hoş sohbetin hakim olduğu ziyarette ülke siyasetinin Sakarya’ya yansımalarının konuşulduğu sohbet ortamı ikramlar ve toplu fotoğraf çekimi ile son bulurken toplu fotoğraf sonrası ziyarette hazır bulunan sendikacı Adem Öz’ün “ sayın vekilim parlamentoda ülkemizdeki yaşanan gelişmeleri duymayanlar var o nedenle bir uzman olarak sizin Ankara’da olmanızda yarar var” diyerek söylemde bulunması destek olarak algılandı.

Sakarya Ak Parti Milletvekili aday adayı Op. Dr. Cevdet İzmirli, ilçedeki ziyaretlerin ardından Hendek Şafak gazetesini de ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Cevdet İzmirli, Sakarya merkez ve civar ilçelere yaptığı seçim çalışmalarına vatandaşlardan gördüğü ilginin daha üzerinde bir ilgiyi Hendek’de gördüğünün altını çizerek; “ Hendek insanının şahsıma gösterdiği yakın ilgi ve alakadan oldukça müteessir oldum.Büyük memnuniyet duydum. Allah’ın izni ile milletvekili olduğumda Hendekli vatandaşlarımın da Ankara’da bir kapısı olacaktır” mesajını vererek destek beklediğini söyledi.