Karapürçekli Ak Kadınlar Türkiye 8. oldu

AK Parti Karapürçek ilçe kadın kolları başkanlığı , ocak ayından beri düzenlediği sosyal faaliyet , ev ziyaretleri , toplantılar ve hasta ziyaretleri ile Türkiye genelindeki teşkilatlar arasında sekizinci oldu.

Sevinçlerini Sosyal medya adresinden paylaşarak insanlara duyurdular. AK Parti Karapürçek ilçe başkanı Cemalettin Selim , halkın taleplerini dinleyip çözüm üreten AK Parti’nin önümüzdeki genel seçimlerde bir kez daha milletin teveccühüne erişeceğinden kuşku duymadığını her seçimin üstesinden Allahın izni ile gelineceğini ve kadın kollarımızın bu konuda yılmadan çalışacaklarından eminiz.Allah c.c yar ve yardımcımız olsun.’ söyledi.

AK Parti Karapürçek ilçe başkanı Cemalettin Selim , Kadın Kolları Başkanlığı’nın başarısı nedeniyle, birimde görev alan teşkilat mensupları ve görevlilerini kutladı. Kuruluş tarihten bu yana halkın sesine kulak vererek yolunu çizen AK Parti’nin, iktidarı döneminde Türkiye’yi 11 yıl öncesine göre her açıdan daha güçlü ve kalkınmış duruma getirmesindeki sırrın bu kopmaz bağ ve iletişim olduğunu aktaran Selim , “Aziz milletimizle omuz omuza, onun yanı başında, onun sesiyle siyaset yapıyoruz. Milletimiz, ülkemizin geleceğini bize güven duyduğu için emanet ediyor. Hem merkezi iktidarda, hem de yerel yönetimlerde ürettiğimiz hizmet ve politikaların tamamında millet var, onun görmek istedikleri var. Bu nedenle bizde duran millet emanetini mukaddes bilerek ilerliyoruz. Halkımızla aramızdaki bağ ve iletişim gücümüze güç katıyor” dedi.
“MİLLETİN TEVECCÜHÜNE BİR KEZ DAHA ERİŞECEĞİZ”
AK Parti Sakarya milletvekillerine, yoğun meclis gündemine rağmen İlçe kadın kolları Başkanlığı’nın organize ettiği faaliyetlere katılmaları dolayısıyla teşekkür eden Selim , “Teşkilat yapımızın en tepesinden en altında yer alan mensuplarımıza kadar, hepimiz ülkemizin aydınlık yarınları ve çocuklarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Başbakanımızın hızına erişmek mümkün değil, milletvekillerimiz de il ve ilçe teşkilatlarına büyük destek veriyor. İl ve ilçe teşkilatları şu sıralar genel seçimler sebebiyle büyük bir heyecan yaşıyor. Aday adaylarımızın sayısı partimiz içindeki hizmet yarışının ne kadar büyük olduğunu doğruluyor. İşte bu teşkilat, ortak bir dil ve ortak duygularla hareket ederek, önümüzdeki genel seçimlerde de milletimizin teveccühüne erişecek, bundan kuşkum yok. Parti olarak hedefimiz yine adaylarımızdan daha çok yaşadığımız şehirlerin geleceğini ve yönetim modelini halkımıza anlatacağız. Her gün olduğu gibi bu seçim sürecinde de yolumuzu halkımızın gösterdiği istikamette çizecek, daha gelişmiş, güvenli ve refah seviyesi yüksek şehirler oluşturacağız” diye konuştu.