İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karasu Sakarya’mızın İncisi Olacak

Cumhurbaşkanlığı Eski Genel Sekreteri AK Parti Sakarya 2. sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, yoğun seçim çalışmaları kapsamında hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor. Karasu ilçesini karış karış gezen, ilçe sakinleri ile istişarelerde bulunan İsen Hoca, “Karasu’muz tarihi günlerden geçiyor, stratejik ve dev yatırımlar ilçemizle buluşmaya hazırlanıyor. Çok yakında sanayi ve ticaretin, tarımın ve turizmin incisi inşallah Karasu olacak. Biz hazırız.” dedi

İsen Hoca Karasu’da
Cumhurbaşkanlığı Eski Genel Sekreteri, AK Parti Sakarya 2.sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, baba ocağındaki seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Karasu’yu gezerek vatandaşlarla istişare eden İsen Hoca onlara AK Parti’nin yerel vizyonunu aktardı. İsen Hoca, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Kent Konseyi, Ziraat Odası’nın yanı sıra, Darıçayırı, Kurudere ve Limandere mahallelerini ziyaret etti, esnafla biraraya geldi, iştişarelerde bulundu.

“Biz hazırız, Karasu’yu ve Sakarya’mızı çok güzel günler bekliyor”
Ziyaret programları ve esnaf buluşmalarında konuşan İsen Hoca, Karasu’nun potansiyelinin çok zengin olduğunu belirterek, “Bu coğrafya Doğu Marmara’nın Anadolu’ya ve Karadeniz’den dünyaya açılan kapısıdır” şeklinde konuştu. Tarihi yatırımlara ev sahibi olacak Karasu’yu buna düzenli çalışmalarla hazırlayacaklarını belirten Prof. İsen, “Karasu ilçemiz, sanayide lojistik merkez olması hedeflenen, turizmde sahili, su kaynakları ve planlı çalışmaları ile fark oluşturan, tarımda profesyonelliğe geçişini sağlayan şehrimizin incisi bir ilçe konumunda olacak. Sn. Cumhurbaşkanımızın müjdesiyle sanayide dev yatırım olan Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi de ilçemizde oluşturulacak. Karasu’yu ve Sakarya’mızı çok güzel günler bekliyor. Bu güzel günleri hemşerilerimizle birlikte kucaklayacağız” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.