Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
‘Karasu Sakarya’nın yükselen yıldızı bir ilçe, fakat yıllardır ihmal ediliyor’

‘Karasu Sakarya’nın yükselen yıldızı bir ilçe, fakat yıllardır ihmal ediliyor’

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, İl Yöneticileri, Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Eski İlçe Başkanlarından Muzaffer Tatlı olmak üzere partililer katıldı. SAKARYA – Karasu Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, ‘Karasu Sakarya’nın yükselen yıldızı bir ilçe, fakat yıllardır ihmal ediliyor, sorunları dile getiriyoruz maalesef önlemler alınmıyor, en son bayramda […]

Booking.com

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, İl Yöneticileri, Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Eski İlçe Başkanlarından Muzaffer Tatlı olmak üzere partililer katıldı.

SAKARYA – Karasu

Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, ‘Karasu Sakarya’nın yükselen yıldızı bir ilçe, fakat yıllardır ihmal ediliyor, sorunları dile getiriyoruz maalesef önlemler alınmıyor, en son bayramda yaşadık, bizler çözüm üretmek istiyoruz, yönetimimizle bunun için çalışıyoruz. Karasu ilçesi için ne yapılması gerekiyorsa hep beraber yapacağız. Karasu’nun makûs talihinin değişmesi için önümüzdeki yerel seçimlerde üzerimize düşün görevlerin olduğu bilinci ile çalışıyor ve yurttaşlarımızla görüşüyoruz, ben değil BİZ diyerek üzerimizde ki kara bulutları dağıtacağız. Karasu hepimizin, çözüm biziz, hepimiz bir olursak yepyeni bir Karasu inşa edebiliriz’ dedi.

Karasu ilçe yöneticilerinin ve eski ilçe başkanlarının konuşmasından sonra, tüm üyelerle bir araya gelip, görüşlerini alma fikri doğrultusunda karar alındı, 28 Ekimde bir araya gelmeye planlayan yöneticiler, Eski İlçe Başkanı Muzaffer Tatlı ve İlçe Başkanı Nurhan Aydın’a yetki verdi.

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır,” Karasu Sakarya’mızın en önemli ilçelerinden biri, turizm ve doğa harikası ilçemizin layık olduğu yere gelmesi için, ilçe de yapılan tüm girişimleri sonuna kadar destekleyeceğiz, Sadece Karasu değil tüm İlçe Örgütlerimize güveniyoruz, aldıkları kararların yanındayız. Bizler örgütlerimizi temsil ediyoruz, esas olan örgütlerimizdir, Örgütlerimizin aldıkları kararları sonuna kadar savunuruz.

Yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütümüzün başarılı olacağına inanıyorum, çalışkan bir İlçe Başkanımız ve deneyimli bir kadromuz var. Yakın zaman da tüm üyelerimizle bir araya gelecek olmak çok güzel. Eski İlçe Başkanımız Muzaffer Tatlı ve İlçe Başkanımız Nurhan Aydın’ın güzel bir program yapacaklarına inanıyorum. Hep beraber başarmanın mutluluğunu Karasu bize yaşatacak” dedi

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?