İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kılıçdaroğlu, Sakarya’ya geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 29 Mayıs Cuma günü Sakarya’ya geliyor. Kılıçdaroğlu, Cuma günü saat 18.00’de Kent Meydanı’nda Sakaryalılara seslenecek.

CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent yaptığı yazılı açıklamada, Büyük Sakarya Mitingi için hazırlıkların sürdüğünü belirterek, “Tüm hemşerilerimizi, mitinge davet ediyoruz. Türkiye hepimizin, Sakarya hepimizin, bunu birlikte gösterelim” dedi.

Taşkent’in açıklaması şöyle:
“CHP olarak iktidara hazırız. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan seçim beyannamemiz, tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da büyük heyecan yarattı.
Sakaryalılar gittiğimiz her yerde milletvekili adaylarımızı ilgiyle dinledi, adeta bağırlarına bastı.
CHP olarak iktidara yürüyoruz. Programlarımız, kadrolarımız hazır. Ülkemize, ekonomik refahı, eşit ve adil hak dağılımını, birliği ve beraberliği getirmeye geliyoruz.
Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde ‘yaşanacak bir Türkiye’nin temellerini, 8 Haziran sabahında hep beraber atacağız.
Hangi partiden olursa olsun, ekonomik çarklarda ezilen işçiler, çiftçiler, emekliler, esnaf, iş kapısı bekleyen işsiz kardeşlerimiz, teşvik bekleyen üreticiler, nefes almak isteyen gençler, üniversiteliler, genel başkanımızın mitingi, sizin mitinginizdir.
Cuma günü hepinizi, tüm hemşehrilerimizi, Kent Meydanı’na bekliyoruz. Türkiye hepimizin, Sakarya hepimizin, bunu birlikte gösterelim.”