İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocaeli’nde kadınlar şehri konuştu

Çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları, Başkan Serpil Yılmaz öncülüğünde “Kadınlar Şehri Konuşuyor” adlı program düzenlendi.

KOCAELİ

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen “Kadınlar Şehri Konuşuyor” programı Körfez Tütünçiftlik salonunda gerçekleşti.

Çeşitli meslek gruplarından 450 kadının katılımı ile gerçekleşen programa Cumhur İttifakı AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz katılım sağladı. Başkan adayı Söğüt, imar, kent mimarisi, kültür ve sanat, bölgesel sıkıntılar, çevre ve atık yönetimi konularında katılımcı kadınların sorularına yanıt verdi, görüş öneri ve sorunlarını dinledi.

KADINLAR DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIYOR
Gerçekleştirdikleri programın amacına değinen AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, “31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimler öncesinde çeşitli meslek gruplarından oluşan kadınlarımızın şehir, kültür ve çevre gibi alanlarda fikirlerini ifade ederek deneyimlerini paylaşmalarına olanak sağlıyoruz. Bu program sayesinde Kocaelili kadınlar olarak istişarede bulunuyoruz. Kentimizin daha kaliteli, yaşanılabilir hale bürünmesine ve gelecek nesillere yaşanılabilir kentler bırakacağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.