İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Köprüden önce son çıkış MHP’dir ‘

Seçim çalışmalarında Sakarya Milletvekili adayları ile birlikte İlçe İlçe dolaşan MHP Sakarya İl Başkanı M. Levent Bülbül ve Milletvekili Adayı Zihni Açba, Akyazı Balbalı mahallesinde bulunan Balbalı yardımlaşma ve dayanışma derneği binasında vatandaşlar ile bir araya geldiler.

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül ve Milletvekili Adayı Zihni Açba’nın Balbalı yardımlaşma ve dayanışma derneği binasında vatandaşlarla bir araya geldiği ziyarete Akyazı ilçe başkanı A.Doğan Eroğlu, Sakarya il yönetimi ve Akyazı ilçe yönetimi eşlik etti. Toplantıya Balbalı halkı yoğun ilgi gösterdi.

TÜRK İNSANI BORÇLANDI
MHP İl Başkanı Levent Bülbül Balbalı mahalle halkı ile kısa süreli sohbet etmesinin ardından yaptığı değerlendirmede “ MHP bu seçimlerde sizlerin de takip ettiği gibi ciddi bir yükselişte olan toplumumuzun refaha evvelki zamanlardan çok daha ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde toplumun bir sığınak kapısı olduğu kabul edilen bir siyasi partidir. Türkiye ne yazık ki bugün bizim arzu etmediğimiz şekilde yönetiliyor. Bugün insanların borç yüküne baktığımızda, tarım, sanayi alanında değerlendirme yaptığımızda Türk toplumunun hali ortada. Kişi başına düşen geliri aylığa vurduğumuzda hane başına 10.000 lira düşüyor. Acaba öyle mi? Tohumu veresiye almayan insan kalmadı, eskiden bu topraklarda kuvvetli rençberler vardı. Ama şu an bu insanların yastık altında kefen paralarını bile tutamadığını görüyoruz.

Şu an meclis içersindeki partiler değerlendirdiğimizde sözüne sadık kalan tek parti MHP’dir. Keşke bütün siyasi partiler bu duruşa sahip olsaydı. Ama sadece MHP verdiği sözü tutan, havadan atmayan, ayakları yere basan ve hatta kendi oy çevresinden feragat eden bir siyasi partidir” diyerek 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde destek istedi.

KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞ MHP’DİR
MHP İl Başkanı Levent Bülbül’ün yaptığı konuşmanın ardından Milletvekili adayı Zihni Açba yaptığı değerlendirmelerde “ Sakarya’mızın Ülke genelinde ki durumu kötü, Akyazı’nın daha kötü. Sakarya’nın en çok nüfusuna sahip Akyazı’da da her şey ortadadır. Ülkemizde ki gidişat hassasiyet göstermektedir. 7 Haziran’da seçim yapılacak diyoruz. Ama öyle bir durum var ki seçimin yapılıp yapılamayacağı bile muamma. Çünkü geride bıraktıkları 10 yıl çok karanlık. Sadece 17-25 Aralık yolsuzlukları için söylemiyorum. Bunlar bu ülkenin tapularını dahi satacak duruma geldiler. Hani tabiri caizse otobanlarda yazar ya ‘köprüden önce son çıkış’ diye işte bu seçimlerde MHP bu ülkenin köprüden önce son çıkışıdır.

HİÇBİR UNVAN SİZİN MUHABBETİNİZDEN ÜSTÜN DEĞİLDİR
Konuşmasının devamında Açba: Genel merkezimiz bizi bu göreve layık gördüyse bizim Akyazı’mız bizim Sakarya’mız da gereğini yapar. Emin olun ‘’Benim için hiçbir ünvan sizin sıcacık muhabbetinizin üstünde bir rütbe değildir’’. Bugün nerde olursam yarın da orada olacağım, Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah “ diyerek Balbalı mahallesi halkına gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Bülbül ve Açba Balbalı mahalle sakinleri ile sohbet ettiler.
Balbalı mahalle halkı MHP heyetine ikramlarda bulunarak ziyaretlerinden dolayı Bülbül, Açba ve beraberindekilere teşekkür ettiler.