İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Levent Ulusoy’Ülkeyi işadamı şeklinde yönetmeliyiz’

Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Levent ULUSOY 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler üzerine konuşmak için Kanal A habere konuk oldu.

Aday Adayı ULUSOY, kendini siyasete hazır hissettiğini ve devletin bekası için, halka hizmet için siyasi hayata Adalet ve Kalkınma Partisiyle adım attığını belirtti.

Sakarya Göz Bebeğidir

Sakarya sporuyla, sanayisiyle, eğitimiyle, turizmiyle olsun ciddi bir bölgedir. Sakarya da ki bitmek üzere olan Liman projesi mevcuttur bununla birlikte Termal Turizm’de önemli bir yere sahiptir.

İş adamı olduğum için Sakarya’nın nabzını iyi tuttuğumuza inanıyorum. İlimizde 80.000 üzerinde öğrenci bulunan bir şehirdir. Eğitim ve istihdam alanın geliştirilmesi için çalışmalar yapmaya ihtiyacımız vardır dedi.

Pozitif Ayrımcılık yapacağım

Bayanlarımız ve engellilerimiz için pozitif ayrımcılık yaparak, iş hayatında daha aktif olmalarını sağlayacağını dile getirdi. Engellerimizin daha rahat bir yaşam sürmesini sağlayacağını söyledi.

Ülkeyi işadamı şeklinde yönetmeliyiz

Cumhurbaşkanımızın da belirttiği üzere ülkeyi bir şirket yönetir gibi yönetmemiz gerekiyor.  Bir şirket ne kadar şeffaf nasıl geleceğe dönük yönetiliyorsa ülkenin de bu şekilde yönetilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Girişimci ve Yaratıcı Ruhu Ortaya Çıkarmıştır

Adalet ve Kalkınma Partisi 2002 tarihinden itibaren bizlere verdiği güven iş hayatımıza yansıdı ve Türkiye’nin kalkınmasına vesile olmuştur.