İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Manyas’lı Romanlar AK Parti’yi Bağrına Bastı

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Ramazan ayı ilçe ziyaret programına Manyas ile devam eden AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ziyaret öncesi Bandırma’da Yemek TIR’ına gelerek yoğun bir katılım gösteren Bandırmalılara yemek ikramında bulundu. Bandırma’da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Başaran, “Görüyoruz ki, Bandırma’daki hemşehrilerimiz de her şeyin farkında. Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanımıza olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. AK Parti Teşkilatı olarak bizlere gösterdikleri yakın ilgiden ve samimiyetten dolayı Bandırmalı hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam inşallah” dedi.

AK PARTİ MANYAS’TA BÜYÜK BİR COŞKUYLA KARŞILANDI…

Manyas ilçesinde coşku ile karşılanan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ikindi namazının ardından Manyas’ta esnafı ziyaret ederek, hem ramazanlarını tebrik etti, hem de hayırlı işler temennisinde bulundu. Manyas ilçesi Ramazan ayı ziyaret programına; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Balıkesir Romanlar Dernek Başkanı İsmail Arslan, Ak Parti İlçe Başkanı Yücel Günay, Ak Parti Balıkesir İl Yürütme Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kolları, AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayları katıldı.

BAŞARAN: “ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ, TARIM DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Manyas ziyareti kapsamında, vatandaşların hal ve hatırını soran Başkan Başaran, AK Parti Manyas İlçe Teşkilat binasını ziyaretinin ardından Manyas Ziraat Odası Başkanı Kudret Özden ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyaretti Manyas ilçesinde tarım ve hayvancılık konularını ele alınırken, çiftçilere ve hayvancılık ile uğraşanlara yapılan destekler, süt fiyatları gibi bir çok konu ele alındı. Başkan Başaran yaptığı konuşmada, “Devletimiz pandemi döneminde ve sonrasında çiftçilerimize, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza desteklerini hiç kesmedi. Bu konuda Cumhurbaşkanımız gereken tüm hassasiyeti göstermeye devam ediyor. Tarımın gelişmesi noktasında atılan adımlar, desteklemeler AK Parti iktidarının önceliklerinden. Hiçbir zaman ne çiftçimizi, ne de hayvancılıkla işitigal eden girişimcilerimizi yalnız bırakmayacağız. Ülkemizin kalkınmasında ana unsurlardan biri de bu. Biz her daim köylümüzün ve çiftçimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

MANYAS’LI ROMANLAR AK PARTİ’Yİ BAĞRINA BASTI…

Manyas Ziraat Odası ziyaretinin ardından Manyas Roman Kültürü Yaşatma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, burada Roman vatandaşların büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Balıkesir Romanlar Derneği Başkanı İsmail Arslan’ında katıldığı ziyarette Dernek Başkanı Levent Kandemir, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

LEVENT KANDEMİR: “DESTEĞİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZA VE CUMHUR İTTİFAKINA OLACAK”

Kandemir konuşmasında, “Öncelikle bizleri ziyaret ederek mutlu eden İl Başkanımız Sayın Ekrem Başaran’a ve AK Parti teşkilatına çok teşekkür ediyoruz. Buradan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakımıza, Roman camiası olarak kendisine verdiği sonsuz destekler için teşekkürler ve saygılar sunuyoruz. Biz Romanlar olarak Cumhurbaşkanımızın her zaman yanında yer almaya devam edeceğiz. Romanlar olarak desteğimiz de, oyumuz da Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına olacak” dedi.

İSMAİL ARSLAN: “SONUNA KADAR CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Balıkesir Roman Dernekleri Başkanı İsmail Arslan’da konuşmasında, “Sonuna kadar Yüzyılın Romanını yazmak için Cumhurbaşkanımız ve mülki amirlerimizin yanında olacağız. Mazlumlara dokunmaya, gariplerin önünü açmaya, eğitime ihtiyacı olan, konuta ihtiyacı olan, istihdama ihtiyacı olan Roman kardeşlerimize, bu ayrımcılığı, bu ikinci sınıf vatandaşlığı önümüzden kaldıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteğimizi seve seve vereceğiz. Biz Romanlar her zaman vatanımızı, bayrağımızı, ezanımızı çok severiz. Bizden hain çıkmaz. Bu ülkenin geleceğinin temellerini sağlam şekilde atana, dünyaya Türkiye’nin ne kadar büyük olduğunu gösteren Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar destek veriyoruz. Oylarımız da, desteğimiz de Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına olacak” dedi.

BAŞARAN: “MANYAS’YI ROMAN KARDEŞLERİMİZLE BİR ARAYA GELMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUK.”

Roman vatandaşlar tarafından sevgiyle ve büyük bir coşkuyla karşılanan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, her zaman Romanların yanında olmaya, onlarla birlikte yol yürümeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Başaran yaptığı açıklamada; “Öncelikle Balıkesir Romanlar Dernek Başkanımız İsmail Arslan’a, Manyas Romanlar Dernek Başkanımız Levent Kandemir’e bu değerli desteklerinden ve ifadelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizleri kucaklayan, sevgiyle bağırlarına basan tüm Roman Kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz günlerde Roman Kardeşlerimizle iftar yaparak, sorunları ve taleplerini dinledik. Çok verimli geçen iftarımız sonrası da ifade ettiğim inşallah hep birlikte Yüzyılın Romanını birlikte yazacağız.

“BU YOLU ROMAN KARDEŞLERİMİZLE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Yapacağımız ilçe ziyaretlerimizde bugün olduğu gibi Roman Kardeşlerimizle buluşmaya devam edecek, sizlerle sohbet edip istişarelerde bulunacağız. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Yüzyılın Romanı birlikte yazarken, sizlerin ihtiyaçlarına göre, taleplerinize göre adımlarımızı hızlı bir şekilde atacağız. Bugün burada genç kardeşlerimizin ata sporu güreş ve diğer spor dalları ile ilgili taleplerini inşallah hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için gereken girişimlerde bulunarak, Roman kardeşlerimize spor yapma imkanını sağlayacağız.

“ROMAN KARDEŞLERİMİZİN, CUMHURBAŞKANIMIZA ve CUMHUR İTTİFAKINA DESTEKLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ANLAMLI”

AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak ne yapılması gerekiyorsa, gayretimiz o yönde olacak. Cumhurbaşkanımızı, Ak Parti’mize, Cumhur İttifakımıza vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yol birlikte yürünürse güzeldir. Bizler sizlerin her zaman yanında olacağız. 14 Mayıs seçimlerine yönelik destekleriniz bizim için çok önemli” dedi.

BAŞARAN, DARICA’DA KÖYLÜLERLE BİRLİKTE TOPLU İFTARA KATILDI.

Darıca Mahallesi’nde toplu iftara katılan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran ve AK Parti Teşkilat Mensupları, mahallelilerle birlikte iftar yaparak, sohbet etti. Darıca sakinleri tarafından sevgiyle karşılan Başkan Başaran, akşam namazını birlikte kıldıktan sonra kahvehane de vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın ilgisinden memnun olduğu gözlenen Başkan Başaran, “Milletimizin bize gösterdiği ilgi, Cumhurbaşkanımıza olan sevgisi ve destek sözlerinin anlamı çok önemli. Darıcalı hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımızın ve Cumhur İttifakının yanında olmasından, destek vermelerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok güzel bir iftar programı oldu. Köy sakinlerimizle birlikte, Ramazanın bereketiyle, hem sohbet ettik, hem de gönüllerimizi bir eyledik. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

AK PARTİ’YE MANYAS’TA KAHVEHANE ZİYARETLERİNDE BÜYÜK İLGİ…

Teravih namazını Manyas Çarşı camiinde kılan Başkan Başaran, namaz sonrası Manyas’ta kahvehaneleri ziyaret ederek, hem Ramazanlarını tebrik etti, hem de Cumhurbaşkanının selamını ve desteklerini istedi. Bir müddet kahvehanede vatandaşlarla sohbet eden Başkan Başaran, ardından Manyas’tan ayrıldı. Ziyaret programına İl Teşkilatının yanı sıra 28. Dönem Milletvekili aday adaylarının katılımı, halkın yakın ilgisi görülmeye değerdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın