İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mehmet Akalın: Hem Türkiye hem Edirne çok iyi olacak

İYİ Parti Edirne Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Akalın, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye’nin kaderini değiştireceğini belirterek, “Her şey ülkemiz ve milletimiz için çok İYİ olacak” dedi.

EDİRNE – 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde İYİ Parti’den birinci sırada Edirne Milletvekili adayı olarak gösterilen Prof. Dr. Mehmet Akalın 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimi olduğunu söyledi.

Akalın, Türkiye’nin yeni döneminin daha iyi ve güçlü olması için bizde bu sürece katkıda bulunmak için milletvekili aday adayı olduk ve Genel Başkanımız Meral Akşener’in tensipleriyle de aday olarak gösterildik. Bizi aday olarak gösteren Genel Başkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Seçimlere artık yaklaşık 1 ay gibi bir zaman kaldı. Vakit az kalsada bu süreçte çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Seçimi kaybedecekleri için her yönden bize saldırsalarda milletimiz için taşın altına elimizi koymaktan asla vazgeçmeyeceğiz. 15 Mayıs günü; herkesin kucaklaştığı, insan odaklı, adil ve güçlü bir Türkiye umuduna uyanmak için çok çalışacağız. Kimse merak etmesin hem Türkiye hem Edirne çok iyi olacak” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın