İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Ak ‘Sakarya Seçime yüzde 100 Hazır’

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 29. İlçe Danışma Meclisini İnci Park’ta İl Yönetimi, Adapazarı Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı 29. İlçe Danışma Meclisini İnci Park’ta İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Adapazarı İlçe Teşkilatının Mart ayı faaliyetlerinin partililere aktarıldığı 29. İlçe Danışma Meclisinde açılış konuşmasını yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, seçim sürecine değinerek şunları söyledi. Başkan Ak “AK Parti olarak milletimize ve partimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Partimizin iktidarı döneminde yapılan ve yapılmakta olan hizmetleri vatandaşlarımıza en iyi şekilde aktarmak bizlerin birincil görevi olmalıdır. Önümüzde bir seçim süreci bu süreci çalışarak, kapı kapı dolaşarak yapılanları anlatarak milletimize aktararak Allah’ın izniyle muvaffakiyet elde edeceğiz. AK Parti Adapazarı olarak Mahalle yönetimlerini olarak, Sandık yönetimleri olarak seçimlere yüzde yüz hazırız” şeklinde konuştu.

Birimler faaliyetlerini sundu
İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın konuşmalarının ardından İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol kısa bir konuşma yaptı. İlçe Kadın Kollarının faaliyet sunumunu İlçe Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Aslı Kevser Kaçak gerçekleştirdi. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos gençlerin faaliyet sunumu partililere aktardı. Ana Kademe Halkla ilişkiler Birim başkanı Oğuz Tıkız, slayt sunumu eşliğinde İlçe faaliyetlerini haziruna aktardı. Daha sonra Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın kürsüye gelerek partililere hitap verdi.

Ana Kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları faaliyet sunumlarının ardından İl Başkanı Fevzi Kılıç AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığının 29. İlçe Danışma Meclisinde partililere hitap ederek şunları söyledi. İl Başkanı Kılıç “Toprağı yeşerten yağmurlardır, AK Parti’yi yeşerten Kadınlardır” diyerek başladığı konuşmasında AK Parti’nin bu denli başarılı olmasının nedenlerinden biride kadınlar olduğunun çizdi. Seçim sürecinde Adapazarı İlçe Teşkilatından büyük beklentileri olduğunu bu azimle başarının kaçınılmaz olduğunu fakat rehavete kapılmadan çalışmalara devam etmek gerektiğini söyledi.

ADP (1)

ADP (2)

ADP (3)

ADP (4)

ADP (5)

ADP (6)

ADP (7)

ADP (8)