Nevzat Doğan ‘İzmit’te tarihin en yüksek oyunu alacağız’

AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Enes Akbal, yeni yönetimiyle birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette gençlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan, gençlere her zaman güvendiklerini, güvenmeye de devam edeceklerini belirtti. Gençlerin ülkenin, şehrin problemlerine çözüm bulmak amacıyla ellerinden geleni yaparak büyük özveri gösterdiklerini belirten  Doğan “siyaset sorunlara çözüm bulma,  dertlere derman olma, şehri ve tüm vatandaşları daha huzurlu, daha mutlu yapma işidir. Ülkenin, milletin iyiliğine refahına huzuruna hizmet etme işidir. Bizim siyaset anlayışımız her zaman bu olmuştur” dedi

HERKESİN BAŞKANIYIM

Kendisinin herkesin başkanı olduğunu vurgulayan Başkan Doğan “diğer partili arkadaşlarımızın kardeşlerimizin de belediye başkanıyım ama tabi ki bir siyasi partinin mensubuyum. Ak Parti’nin bir bireyiyim, bu teşkilatın bir parçasıyım ve teşkilatlarımla da gurur duyuyorum Bizler, sizlerin siyaset içerisinde yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyor ve destekliyoruz.

GENÇLER İÇİN SAYISIZ PROJE

İzmit Belediyesi olarak bizde tüm gençleri içine alan sosyal belediyecilik çalışmaları yapıyoruz. Genç-İz birimimiz var, özellikle orada Eurodesk merkezi olarak gençlerimize sosyal faaliyet olarak destekler veriyoruz. Sarısu Gençlik Kampımızda yine gençlerimize kamp ve sosyalleşme imkânı veriyoruz. Cephanelik Spor Tesislerimizde de gençlerimizin birçok alanda spor yapmalarına sağlıyoruz. Mahalle spor kulüplerimizle de mahallerde sporun gelişmesine yönelik çalışmalarımız devam ediyor. İZMEK bünyesindeki kurslarımızda ve şuanda 20 bölgede faaliyette olan etüt merkezlerimizde de gençlerimizi daha iyi bir geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz.  Evlilik Okulumuzla, evlilik hazırlığı yapan gençlerimizi de unutmadık.

FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Gençlerimize yönelik projelerimizi hayata geçirmek aşamasında fikir desteğine de çok ihtiyacımız oluyor. İzmit İlçe Gençlik Kollarımız bunu çok iyi yapıyor. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizlerden gelen proje önerilerini değerlendirip hayata geçirmeye çalışacağız.

İZMİT’TE TARİHİN EN YÜKSEK OYUNU ALACAĞIZ

Önünüzde çok önemli bir seçim süreci var, bu süreçte hepinize başarılar diliyorum. Daha önceki seçim süreçlerinde gerek il, gerekse ilçe gençlik kollarımızın göstermiş oldukları başarılar ortada. Yine  bu seçimlerde de güzel işler yapacağınıza inancım sonsuz.  Haziran seçimlerinde yine sizlerin büyük gayretleriyle tarihi bir başarı elde edeceğiz” şeklinde konuştu..

BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ

AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Enes Akbal da  Doğan’ın gençlere ve kendilerine yönelik sahip olduğu güzel düşüncelerden dolayı teşekkür ederek ” sizin ağzınızdan bu cümleleri duymak bizim için çok gurur verici. Önümüzdeki bu önemli seçim sürecinde sizden aldığımız fikirler ve yönlendirmeleriniz bizim için çok önemli. Her zaman yanımızda olduğunuz ve bize inandığınız için çok teşekkür ediyoruz” dedi.